Małgorzata Rozenek Małgorzata Rozenek Małgorzata Rozenek Małgorzata Rozenek Małgorzata Rozenek
Małgorzata Rozenek
East News

Najwięcej komentarzy po Charytatywnym Balu Dziennikarzy zdecydowanie zebrała kreacja Małgorzaty Rozenek. Nawet informacja, że to już ostatni bal dziennikarski nie wywołała takich emocji jak czarno-biała stylizacja.  Nic dziwnego - obok Małgorzaty Rozenek nie dało się przejść obojętnie - bez wątpienia miała najbardziej spektakularną kreację wieczoru. Niestety, szybko okazało się, że jej suknia to... plagiat! Przeczytajcie więcej poniżej.

Zobacz także: Kinga Rusin wygryzie Małgorzatę Rozenek? Wielkie zmiany w TVN

1/5
Małgorzata Rozenek
East News

Na 19. Charytatywnym Balu Dziennikarzy Małgorzata Rozenek miała na sobie niesamowitą asymetryczną kreację z długim trenem. Bufiasta biało-czarna spódnica były jednym dość ekstrawaganckim elementem stylizacji gwiazdy, bo reszta została utrzymana w minimalistycznym stylu - Małgorzata miała prosty czarny golf i delikatne sandałki.

Zobacz także: Małgorzata Rozenek w garniturze z sieciówki na premierze w teatrze! Przyćmiła inne gwiazdy?

2/5
Małgorzata Rozenek
East News

Małgorzata Rozenek postawiła także na delikatny makijaż i gładko zaczesane włosy, co było zdecydowanym plusem przy tej stylizacji. Gwiazda pozwoliła grać swojej spódnicy pierwsze skrzypce. 

 

3/5
Małgorzata Rozenek
East News

Niestety, szybko się okazało, że spektakularna kreacja zaprojektowana przez Roberta Czerwika jest plagiatem! W identycznej sukni zaprezentowała się bowiem Ciara w 2016 roku na rozdaniu nagród American Music Awards. 

Zobacz także: Małgorzata Rozenek na okładce "Party"! Czy poprowadzi "Ameryka Express"?

4/5
Małgorzata Rozenek
East News

Suknia Ciary została zaprojektowana przez Stephana Rollanda na sezon jesień-zima 2016. Obie kreacje wyglądają identycznie, a stylizacje gwiazd różni jedynie inne obuwie i fryzury.

Zobacz także: Małgorzata Rozenek wyglądała jak milion dolarów, ale czy to była najlepsza stylizacja tego tygodnia? Głosujcie!

5/5
Małgorzata Rozenek
East News

Na razie ani Robert Czerwik, ani Małgorzata Rozenek nie skomentowali tej sytuacji. Nie da się jednak ukryć, że w tym wypadku najbardziej pokrzywdzona jest Małgorzata Rozenek, która z pewnością nie zdawała sobie sprawy, jaką kreację wybrała dla niej stylistka. 

Więcej na temat Małgorzata Rozenek