Małgorzata Rozenek
East News

Najwięcej komentarzy po Charytatywnym Balu Dziennikarzy zdecydowanie zebrała kreacja Małgorzaty Rozenek. Nawet informacja, że to już ostatni bal dziennikarski nie wywołała takich emocji jak czarno-biała stylizacja.  Nic dziwnego - obok Małgorzaty Rozenek nie dało się przejść obojętnie - bez wątpienia miała najbardziej spektakularną kreację wieczoru. Niestety, szybko okazało się, że jej suknia to... plagiat! Przeczytajcie więcej poniżej.

Zobacz także: Kinga Rusin wygryzie Małgorzatę Rozenek? Wielkie zmiany w TVN

1/5
Małgorzata Rozenek
East News

Na 19. Charytatywnym Balu Dziennikarzy Małgorzata Rozenek miała na sobie niesamowitą asymetryczną kreację z długim trenem. Bufiasta biało-czarna spódnica były jednym dość ekstrawaganckim elementem stylizacji gwiazdy, bo reszta została utrzymana w minimalistycznym stylu - Małgorzata miała prosty czarny golf i delikatne sandałki.

Zobacz także: Małgorzata Rozenek w garniturze z sieciówki na premierze w teatrze! Przyćmiła inne gwiazdy?

2/5
Małgorzata Rozenek
East News

Małgorzata Rozenek postawiła także na delikatny makijaż i gładko zaczesane włosy, co było zdecydowanym plusem przy tej stylizacji. Gwiazda pozwoliła grać swojej spódnicy pierwsze skrzypce. 

 

3/5
Małgorzata Rozenek
East News

Niestety, szybko się okazało, że spektakularna kreacja zaprojektowana przez Roberta Czerwika jest plagiatem! W identycznej sukni zaprezentowała się bowiem Ciara w 2016 roku na rozdaniu nagród American Music Awards. 

Zobacz także: Małgorzata Rozenek na okładce "Party"! Czy poprowadzi "Ameryka Express"?

4/5
Małgorzata Rozenek
East News

Suknia Ciary została zaprojektowana przez Stephana Rollanda na sezon jesień-zima 2016. Obie kreacje wyglądają identycznie, a stylizacje gwiazd różni jedynie inne obuwie i fryzury.

Zobacz także: Małgorzata Rozenek wyglądała jak milion dolarów, ale czy to była najlepsza stylizacja tego tygodnia? Głosujcie!

5/5
Małgorzata Rozenek
East News

Na razie ani Robert Czerwik, ani Małgorzata Rozenek nie skomentowali tej sytuacji. Nie da się jednak ukryć, że w tym wypadku najbardziej pokrzywdzona jest Małgorzata Rozenek, która z pewnością nie zdawała sobie sprawy, jaką kreację wybrała dla niej stylistka. 

Więcej na temat Małgorzata Rozenek