stylizacje tygodnia
ONS.pl/Instagram

 

Czas wybrać najlepszą stylizację tygodnia! Głosujcie w naszym plebiscycie i zdecydujcie, która gwiazda wyglądała najlepiej. Ostatnio zachwyciła was Sylwia Lipka, a jak będzie tym razem? Wokalistka ma sporą konkurencję, zwłaszcza w osobie Małgorzaty Rozenek, która wyglądała jak milion dolarów. Zobaczcie wszystkie stylizacje poniżej i oddajcie swój głos na najlepszą! 

Uwielbiacie stylizacje Sylwii Lipki, więc podejrzewamy, że i ta was zachwyci! Wokalistka postawiła na czarny top, ale główną rolę grają tu neonowe spodnie i ciężkie biało-czarne buty. Nie da się ukryć, że neonowe odcienie różnych kolorów to hit, o czym świadczy również stylizacja Sylwii Przybysz. Gwiazda wybrała bluzę Balenciagę w nenowym zielonym kolorze i kozaki w tym samym odcieniu. Anna Lewandowska z kolei wybrała czerwoną bluzę Tommy'ego Hilfigera i czarne legginsy. 

 

Zobacz: W takiej stylizacji jeszcze nie widzieliśmy Sylwii Przybysz! Gwiazda postawiła na bluzę, która kosztuje majątek!

 

 

Podejrzewamy jednak, że Małgorzata Rozenek przyćmiła wszystkie gwiazdy! Gwiazda wybrała bardzo seksowną i błyszczącą sukienkę, która podkreśliła jej figurę. Ciężko od niej oderwać wzrok! Na błysk postawiła także Agnieszka Więdłocha. Jej look z premiery "Planeta Singli 2" był jednak znacznie skromniejszy. Weronika Książkiewicz na tej samej premierze miała na  sobie sukienkę z drapowaniem od Gosi Baczyńskiej. 

 

Zobacz: "Petarda!" Wszycy zachwycają się kreacją Małgorzaty Rozenek, a my wiemy, gdzie i w jakiej cenie możecie ją kupić!

 

Sylwia Lipka
Sylwia Lipka
Zagłosuj
Instagram
Sylwia Przybysz
Sylwia Przybysz
Zagłosuj
Instagram
Małgorzata Rozenek
Małgorzata Rozenek
Zagłosuj
Instagram
Agnieszka Więdłocha
Agnieszka Więdłocha
Zagłosuj
ONS.pl
Anna Lewandowska
Anna Lewandowska
Zagłosuj
Instagram
Weronika Książkiewicz
Weronika Książkiewicz
Zagłosuj
ONS.pl
Wyniki plebiscytu:
Sylwia Lipka...
Sylwia Przybysz...
Małgorzata Rozenek...
Agnieszka Więdłocha...
Anna Lewandowska...
Weronika Książkiewicz...