Amal Clooney, Kirsten Dunst, Paulina Sykut, Jennifer Lawrence, Blake Lively w pięknych sukniach Seksowna Jennifer Lawrence w sukience odsłaniającej biust Paulina Sykut w czarnej koronkowej sukience Modna stylizacja Kirsten Dunst z różową suknią Gucci na festiwalu w Cannes 2016 Amal Clooney w długiej jasnożółtej sukni
Amal Clooney, Kirsten Dunst, Paulina Sykut, Jennifer Lawrence, Blake Lively w pięknych sukniach
Ons.pl, EastNews
1/6
Amal Clooney, Kirsten Dunst, Paulina Sykut, Jennifer Lawrence, Blake Lively w pięknych sukniach
Ons.pl, EastNews

W tym tygodniu nasze zestawienie najlepszych stylizacji zdominowały kreacje z czerwonego dywanu w Cannes! Festiwal dopiero się rozpoczął, ale niektóre gwiazdy zdążyły już pokazać naprawdę olśniewające stylizacje. W konkursie na ilość świetnych outfitów przoduje Blake Lively, która w ciągu zaledwie 3 dni pokazała kilka idealnie dopracowanych zestawów. (zobacz: Najpiękniejsza w Cannes? Blake Lively! Czy widać już, że seksowna aktorka spodziewa się dziecka?) Nam najbardziej spodobał się czerwony kombinezon, który aktorka założyła na konferencję swojego nowego filmu „Cafe Society’’.

Na canneńskim czerwonym dywanie zachwyciły nas również kreacje Kirsten Dunst (Gucci) oraz Amal Clooney (Atelier Versace) - żona George'a Clooneya na festiwalu w Cannes była po raz pierwszy. Nie mogła nam umknąć bardzo odważna suknia, którą Jennifer Lawrence założyła na premierę „X-Men Apocalypse’’ w Londynie! A może najbardziej spodoba wam się nieco skromniejsza, ale równie ujmująca stylizacja Pauliny Sykut z konferencji Polsat SuperHit Festiwal? Czekamy na wasze głosy!

 

Zobacz: Olśniewająca Rita Ora na gali Met, a może streetowy look Zuzy Bijoch? WYBIERZ stylizację tygodnia!

2/6
Seksowna Jennifer Lawrence w sukience odsłaniającej biust
East News

Na premierę swojego nowego filmu „X-Men Apocalypse’’ Jennifer Lawrence  wybrała długą, białą kreację z seksownymi wycięciami od Diora.

3/6
Paulina Sykut w czarnej koronkowej sukience
EastNews

Paulina Sykut na konferencji Polsat SuperHit Festiwal 2016 pojawiła się w dziewczęcej, czarnej sukienki z czarnej koronki i tiulu.

4/6
Modna stylizacja Kirsten Dunst z różową suknią Gucci na festiwalu w Cannes 2016
ons.pl

Na imprezie otwierającej tegoroczny festiwal w Cannes Kirsten Dunst pojawiła się w zdobionej kwiatami, spektakularnej kreacji od Gucci.

5/6
Amal Clooney w długiej jasnożółtej sukni
Ons.pl

Debiutująca w Cannes Amal Clooney nie zawiodła - trudno było oderwać wzrok od jej olśniewającej kreacji z Atelier Versace.

6/6
Blake Lively w czerwonym długim kombinezonie
EastNews

Blake Lively na konferencji filmu „Café Society’’ w oszałamiającym, czerwonym kombinezonie Juan Carlos Obando.