Kristen Stewart, Monika Olejnik, Rita Ora, Winona Ryder i najgorsze stylizacje tygodnia Kristen Stewart w białej sukni Monika Olejnik w krótkiej sukience Rita Ora w bardzo krótkiej minisukience Winona Ryder na premierze serialu "Stranger Things"
Kristen Stewart, Monika Olejnik, Rita Ora, Winona Ryder i najgorsze stylizacje tygodnia
East News
1/5
Kristen Stewart, Monika Olejnik, Rita Ora, Winona Ryder i najgorsze stylizacje tygodnia
East News

Mimo że mijający tydzień nie obfitował w ewidentne wpadki, trafiło się kilka stylizacji, które budziły mieszane uczucia. O których gwiazdach mowa?

Muza Karla Lagerfelda, Kristen Stewart na nowojorskiej premierze filmu "Cafe Society" pojawiła się w dziwnej sukni Chanel. Obszerna, biała kreacja wyraźnie kontrastowała z młodzieżową fryzurą gwiazdy, w związku z czym aktorka osiągnęła niezamierzony efekt chaosu. Wpadka na rodzimym gruncie? Głosując w naszej sondzie, zadecydowaliście, że minisukienka w przypadku Moniki Olejnik nie była udanym pomysłem. Do listy nietrafionych modowych wyborów dopisujemy jeszcze Ritę Orę w (za) krótkiej sukience-halce oraz wystraszoną Winonę Ryder, która z okazji premiery serialu postawiła na żałobną stylizację.

Przejrzyjcie nominowane do tytułu Wpadki Tygodnia i zagłosujcie w naszej SONDZIE!

 

Polecamy też: Od Cleo po... Celine Dion! Która gwiazda zaliczyła największą stylową wpadkę? Oceń! SONDA

2/5
Kristen Stewart w białej sukni
EastNews

Niewyobrażalnie droga kreacja od francuskiego domu mody nie gwarantuje udanej stylizacji. Kristen Stewart w dziwnej, białej sukni od Chanel wyglądała jak w Halloweenowym przebraniu i była jednym z najsłabszych ogniw nowojorskiej premiery filmu "Cafe Society".

3/5
Monika Olejnik w krótkiej sukience

W jakim wieku powinno się zrezygnować ze stylizacji odsłaniających ciało? Czy chodzi w ogóle o metrykę, czy o charyzmę i bezpretensjonalność? Sprawa jest dyskusyjna, wy jednak zadecydowaliście, że Monika Olejnik w letniej minisukience to przykład modowej wpadki.

4/5
Rita Ora w bardzo krótkiej minisukience
East News

Nie dziwimy się, że Rita Ora lubi pokazywać swoje seksowne ciało. Problem w jej czwartkowej stylizacji z ulic Nowego Jorku polegał jednak na tym, że gwiazdę od eksponowania bielizny dzieliło kilka milimetrów. Modna, satynowa sukienka-halka była po prostu za krótka.

5/5
Winona Ryder na premierze serialu "Stranger Things"
East News

Winona Ryder odzwyczaiła się od czerwonych dywanów, co dało się zauważyć na premierze nowego serialu "Stranger Things". Na brak pewności siebie aktorki z pewnością przełożyła się żałobna stylizacja, która sprawiła, że Winona zlewała się ze ścianką i wyglądała po prostu... smutno.