Szukasz lekkich adidasów na wiosnę 2021? Znaleźliśmy, a raczej to Karolina Pisarek, znalazła prawdziwy ideał. Mowa o pięknych biało-miętowych sneakersach popularnej marki DeeZee. Pisarek zdecydowała się na model Que Calor - to jeden z największych bestsellerów tej marki. Buty dostępne są w dwóch wersjach kolorystycznych: biało-miętowej oraz biało-różowej. Zobaczcie poniżej, z czym Karolina Pisarek zestawiła te hitowe buty!

Reklama

Zobacz także: Adidasy na wiosnę 2021. Anna Lewandowska postawiła na sneakersy za 4 tys. zł! Niemal identyczne kupisz za 39 zł

Pastelowo-miętowe adidasy DeeZee

Karolina Pisarek postawiła na bardzo proste połączenie. Jasny miętowy komplet dresowy połączyła z beżowym golfem na krótki rękawek oraz ze wspomnianymi wyżej bestsellerowymi sneakersami DeeZee. Model, na który zdecydowała się była uczestniczka "Top Model", kosztuje w regularnej cenie 119,99 zł, jednak z kodem "GIRLS" możecie je kupić 15 procent taniej. Ostateczna cena wyniesie zaledwie 102 złote. Skusicie się?

Zobacz także: Trendy na sezon wiosna-lato 2021. Już za chwilę będziecie widzieć je wszędzie na ulicach

Pastelowy miętowy kolor wygląda rewelacyjnie w połączeniu z delikatną urodą Karoliny Pisarek. Zgadzacie się?

Zobacz także

Snaeakersy, które widzicie, to buty sportowe Que Calor, które powstały w kolaboracji DeeZee&CCC.

Ten model kosztuje 119,99 zł, ale z kodem GIRLS dostajecie zniżkę - 15 procent. Po obniżce buty kosztują dokładnie 102 złote. Dobra cena? Owszem!

Reklama

Skusisz się na ten model zbliżającej się wiosny 2021?

Reklama
Reklama
Reklama