Michał Szpak w dresie

Na scenie szalone kreacje, a na co dzień? Zobaczcie Michała Szpaka w... dresie!

Michał Szpak w dresie

Michał Szpak na scenie zawsze stara się zaskoczyć stylizacją. Muzyk przyzwyczaił nas do swojego ekscentrycznego wizerunku - zawsze pomalowane paznokcie, dużo biżuterii, często wysokie obcasy i obcisłe rurki. Jak jest na co dzień?

Michał Szpak w dresie!

Zupełnie inaczej! Paparazzi spotkali niedawno Michała Szpaka na ulicach Warszawy w... dresie! Wokalista nie przypominał gwiazdy - w niebieskiej bluzie, sportowych butach prezentował się bardzo zwyczajnie, co nie jest codziennym widokiem.

Michał Szpak już niedługo będzie reprezentował nas na Eurowizji. W Szwecji, gdzie odbędzie się konkurs, trwa stan zagrożenia atakami terrorystycznymi. Jak organizatorzy zadbają o bezpieczeństwo uczestników? 

Wszystko przez falę imigrantów, która aktualnie przebywa w Szwecji. To jest jednak impreza masowa i organizatorzy boją się tego, co się może stać. W poprzednich latach reprezentanci poszczególnych krajów mogli spać, gdzie chcieli, a w tym roku organizatorzy podali 3 obiekty, których musimy wybrać jeden. W innych hotelach nie możemy spać. Będziemy też wożeni specjalnymi samochodami, będą zachowane wszelkie środki ostrożności, żeby nim się nam nie stało - mówił w DDTVN.

Trzymacie za niego kciuki?

 

Zobacz: Michał Szpak podbije Europę jeszcze przed Eurowizją! Znamy jego najbliższe plany

 

Michał Szpak na co dzień w dresie.

Michał Szpak w dresie

Michał Szpak lubi luz!

Michał Szpak w dresie

A na scenie - oryginalność!

Michał Szpak
ONS

Więcej na temat Michał Szpak Eurowizja
Przeładuj

Dlaczego Michał Gała odszedł z Teamu X? Skomentował też "ucieczkę" Lexy Chaplin!

zobacz 03:47