ONS.pl
1/4
ONS.pl

 

Marta Manowska ma za sobą intensywny czas. Niemal od razu po zakończeniu zdjęć do 5. edycji "Rolnik szuka żony" rzuciła się w wir nowych wyzwań. Jednym z nich jest program TVP1 pt. "Sanatorium miłości". Marta Manowska spędziła miesiąc z 12 emerytami, którzy w Ustroniu szukali swojej bratniej duszy. Niedawno odbyła się konferencja prasowa promująca nowe show TVP1.

Marta Manowska podczas spotkania z dziennikarzami wyglądała bardzo świeżo i dziewczęco. Celebrytka postawiła na sukienkę maxi polskiej marki. Wiemy, gdzie i za ile kupicie identyczną. Jesteście zainteresowani? Zobaczcie naszą galerię i dowiedzcie się więcej! 

 

POLECAMY: Oto uczestnicy nowego show "Sanatorium miłości"!

2/4
ONS.pl

 

Marta Manowska na konferencji "Sanatorium miłości"

Marta odlicza już dni do startu nowego programu, którego jest gospodynią. Podczas konferencji prasowej z dumą prezentowała uczestników "Sanatorium miłości". Nasze oczy zwrócone były jednak w jej stronę. Manowska postawiła bowiem na bardzo dziewczęcy model sukienki maxi. Delikatne kwiaty, falbanki w okolicach dekoltu. To połączenie przypadło nam do gustu. Okazuje się, że sukienka wyszła spod ręki Katarzyny Janeckiej - założycielki marki TOVA. Jesteście ciekawi ile kosztuje model, który pokochała Marta Manowska? Zobaczcie kolejny slajd i dowiedzcie się więcej!

3/4
Mat. prasowe

 

Sukienka Tova maxi w kwiatowy wzór Blue Rose, cena regularna 699 zł (obecnie 489 zł)

4/4
ONS.pl

 

"Sanatorium miłości" zadebiutuje na antenie TVP1 już 20 stycznia o godzinie 21:15. Będziecie oglądać? Zagłosujcie w naszej sondzie i dajcie nam znać!

Więcej na temat Marta Manowska