Sukienka Sugarfree, 169 zł Marcelina Zawadzka w sukience Sugarfree Sukienka Sugarfree, 169 zł Białe botki na szpilce w stylu Marceliny Zawadzkiej Sukienka Sugarfree, 169 zł
Sukienka Sugarfree, 169 zł
To polska marka!
1/5
Sukienka Sugarfree, 169 zł

Kolejna stylizacja, kolejny hit! Marcelina Zawadzka pochwaliła się niedawno na Instagramie lookiem z nagrywania "Pytania na śniadanie" w TVP2. Marcelina założyła czerwoną sukienkę mini w kwiatowy wzór, a do niej dobrała bardzo kontrowersyjne białe botki na szpilce. Dlaczego kontrowersyjne? Zapytajcie o to waszych partnerów ;) !

 

Fanki Marceliny Zawadzkiej od razu zaczęły wypytywać prezenterkę, gdzie udało jej się upolować taką piękną sukienkę. Nam udało się ją znaleźć w sklepie polskiej marki. Jest nadal dostępna, i uwaga! Kosztuje nieco ponad sto złotych. Wszystkie szczegóły na temat looku Marceliny znajdziecie w naszej galerii.

 

Zobacz też: Dominika Grosicka w hitowej sukience za 200 zł! To polska marka

 

Więcej tutaj: Seksowna, elegancka i... kosztuje mniej niż 300 złotych! Paulina Krupińska założyła sukienkę polskiej marki. Chcemy ją mieć!

2/5
Marcelina Zawadzka w sukience Sugarfree

Marcelina Zawadzka zdecydowała się na model Regi z kolekcji polskiej marki Sugarfree. Sukienka ma kopertowy krój, który świetnie sprawdzi się przy biuście każdej wielkości, a kwiaty wzór przyciągnie wszystkie spojrzenia!

 

Ile kosztuje ta sukienka?

 

Zobacz też: Triki urodowe Marceliny Zawadzkiej

3/5
Sukienka Sugarfree, 169 zł

Sukienka Regi kosztuje 159 złotych.

4/5
Białe botki na szpilce w stylu Marceliny Zawadzkiej

Marcelina Zawadzka dobrała do całości białe botki na szpilce.

5/5
Sukienka Sugarfree, 169 zł

Jak oceniacie jej look?

Więcej na temat Marcelina Zawadzka