Zarówno dla Malwiny Wędzikowskiej, jak i marki VICHER to debiut na Party Fashion Night. I trzeba przyznać, że bardzo udany! Inez Wicher wybrała na swoją muzę prowadzącą nowego show TVN "The Traitors". Obie zrobiły wrażenie.

Reklama

Malwina Wędzikowska na Paty Fashion Night 2023

Malwina Wędzikowska jest stylistką i kostiumografką, a moda nie ma dla niej żadnych tajemnic. Niejednokrotnie szyła sobie ubrania, a miłość do tego odziedziczyła po mamie i babci. W jednym z wywiadów mówiła: "Moda zrodziła się jako sztuka, dzisiaj poszła w stronę przemysłu. Artyzm stracił ważność na rzecz marek. Cenię indywidualizm i tych, którzy płyną pod prąd kompulsywnej konsumpcji i staram się to wyrażać własnym stylem". Nic dziwnego, że porozumiała się z Inez Wicher i wspólnie stworzyły stylizację, która zrobiła wrażenie na Party Fashion Night.

East News

Zobacz także: Magdalena Stępień w ultra mini na Party Fashion Night. Co za figura

Na tegorocznej imprezie Malwina Wędzikowska pozowała do zdjęć w spektakularnej, długiej sukni z odkrytymi ramionami, dekoltem amerykańskim oraz rozcięciem odsłaniającym nogę. Kreacja ta została uszyta z tkaniny, której bazą jest siatka, a na niej doszyte zostały małe lusterka z prawdziwego szkła. Projektantka Inez Wicher zamówiła tkaninę we Francji, u producenta który jest dostawcą największych domów mody, takich jak Chanel, YSL czy Louis Vuitton. Czekała na nią prawie 3 tygodnie, a szyła suknię ręcznie w pracowni VICHER.

East News

Zobacz także: Zrobiła furorę na Party Fashion Night. Zajechała limuzyną, a jej kreacja była gigantyczna

Kreacja ta była w kolorze czarnym, ale ze względu na małe, lustrzane aplikacje mieniła się i odbijała światło, a przezroczysta siatka gdzieniegdzie dyskretnie odsłaniała ciało. Wiadomo, że praca nad tą suknią była bardzo czasochłonna i żmudna, jej ręczne przygotowanie zajęło ponad 20 godzin.

- Sama suknia jest jak zbroja - jest ciężka i waży około 10kg. Inez i Malwina miały ogromny fun podczas przygotowań, obie mają artystyczne dusze, obie są absolwentkami projektowania ubioru na ASP w Łodzi. Inez początkowo przygotowała dla Malwiny dwa projekty do wyboru, finalnie zdecydowały się na suknię. Cały proces szycia kreacji to rozmowy między dziewczynami na WhatsAppie, przesyłanie projektów, ustalanie szczegółów, makijażu, włosów, a na końcu wizyta Malwiny w atelier VICHER w Poznaniu, gdzie projektantka mogła dopasować kreację i nanieść poprawki - poinformowała nas Anna Puślecka zajmująca się PR marki VICHER.

East News

Zobacz także: Natasza Urbańska w seksownej kreacji. Ubrał ją duet Paprocki&Brzozowski

A z jakiego powodu Inez Wicher na swój debiut podczas Party Fashion Night wybrała na muzę własnie Malwinę Wędzikowską? Otóż projektantka uważa, że stylistka jest uosobieniem piękna, a poza tym jest tajemnicza i ma niesamowitą klasyczną urodę.

Zobacz także

– Przypomina mi Monikę Bellucci z filmu "Malena" – jest piękna, dostojna, elegancka, nigdy nie przejdzie niezauważona. Ponadto kobieta marki VICHER jest zdecydowana, niepokorna, mającą swoje zdanie, bezkompromisowa oraz czasem szalona. I taka jest właśnie Malwina Wędzikowska, która pomimo swojej siły ma w sobie pewnego rodzaju łagodność i delikatność. Mnie ta mieszanka bardzo się spodobała, dlatego zaproponowałam jej bycie moją muzą VICHER, podczas Party Fashion Night 2023 – zdradziła nam Inez Wicher.

East News
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama