Czwarta edycja plebiscytu Power of Beauty „Party Medycyna Estetyczna” wywołała sporo emocji. Nagrodziliśmy firmy, osoby i kliniki, które dysponują innowacyjnymi technologiami oraz znacząco angażują się w świadczenie najwyższej jakości usług z zakresu medycyny estetycznej. Zwycięzców wytypowało jury, w którego składzie były Aneta Wikariak (redaktor naczelna „Party"), Agnieszka Wicher-Szczęsna (zastępca dyrektora generalnego, członek zarządu Edipresse Polska), Marcelina Zielnik (redaktor prowadząca wydanie specjalne „Party Medycyna Estetyczna”) oraz Iwona Piech (redaktorka stylu party.pl).

Reklama

SkinPen

Za technologię mikronakłuwania skóry SkinPen, która kompleksowo, bezpiecznie i w naturalny sposób rewitalizuje skórę.

Działanie SkinPen opiera się na właściwościach regeneracyjnych organizmu, a podczas zabiegu nie wprowadza się w skórę żadnych syntetycznych substancji. Urządzenie aplikuje 1600 precyzyjnych nakłuć na sekundę, stymulując skórę do regeneracji przez kolejne sześć miesięcy, co sprzyja mnożeniu się fibroblastów i produkcji nowego kolagenu. Efektem terapii są spłycenie zmarszczek, poprawa napięcia skóry, mniejsza widoczność porów, usunięcie przebarwień oraz redukcja blizn. Zabieg SkinPen jest idealny dla osób poszukujących naturalnego sposobu na znaczną poprawę jakości skóry niezależnie od płci i wieku.

Mat. prasowe

Joanna Kostrzewska

Za działania społeczne i prowadzenie marek RevitaLash® oraz MNEMOSLINE®.

Jury doceniło 12 lat działań Joanny Kostrzewskiej na rzecz amazonek w akcji profilaktyki raka piersi „Zdrowy nawyk, zdrowe piersi” oraz stworzenie nowego sposobu dbania o kondycję mózgu w klinikach i gabinetach dzięki urządzeniu medycznemu MNEMOSLINE®. Dostrzegliśmy również współpracę z Polskim Towarzystwem Suicydologicznym i tworzenie wzajemnego wsparcia w kryzysach psychicznych w akcji „Zdrowy nawyk świadomości”.

Zobacz także
Mat. prasowe

Medilâge anti-âge

Za formułę, która dzięki opatentowanym składnikom zmniejsza liczbę zmarszczek, jednocześnie poprawiając nawilżenie i elastyczność skóry.

Medilâge to metoda wsparcia urody od wewnątrz, codzienne dopełnienie zabiegów medycyny estetycznej. Oprócz wyselekcjonowanych substancji kapsułki mają w składzie algi Haematococcus pluvialis, źródło astaksantyny chroniącej DNA białek i lipidów przed uszkodzeniami antyoksydacyjnymi oraz szkodliwym wpływem środowiska, a także algi Tetraselmis chuii, które zawierają trzy enzymy przeciwutleniające: dysmutazę ponadtlenkową (chroniącą przed toksycznym działaniem wolnych rodników), peroksydazę glutationową (odpowiedzialną za detoksykację organizmu) oraz katalazę. Regularne stosowanie Medilâge anti-âge wzmacnia elastyczność i gęstość skóry, zmniejsza widoczność drobnych zmarszczek, działa antyoksydacyjnie, chroni przed promieniowaniem UV, światłem niebieskim i smogiem oraz poprawia nawilżenie skóry. Skuteczność preparatu została potwierdzona badaniami.

Mat. prasowe

Ce-Ce Beauty Clinic

Za wysoką jakość świadczonych zabiegów i holistyczne podejście do pacjenta.

Cc-Ce Beauty Clinic istnieje na mapie Warszawy już ponad 20 lat. Miejsce z salonu fryzjerskiego przekształciło się w klinikę, w której można holistycznie zadbać nie tylko o urodę, ale też o zdrowie. W zespole kliniki są zarówno kosmetolożki, masażystki, styliści fryzur, podolodzy, manicurzystki, jak i lekarze medycyny estetycznej, dermatolodzy, endokrynolodzy, fizjoterapeuci oraz dietetycy. W Ce-Ce Beauty Clinic organizowane są także eventy połączone z zabiegami odbywającymi się w 10 gabinetach. Zespół kliniki wsłuchuje się w potrzeby pacjentów i udziela im pomocy w każdej dziedzinie pielęgnacji. Klinika uruchomiła również sklep internetowy ze skutecznymi i w pełni bezpiecznymi kosmetykami sprawdzonych marek. www.salon.cece.pl

Dorota Duda, założycielka
i właścicielka Ce-Ce Beauty Clinic w Warszawie

Klinika Estell

Za nowatorskie podejście i kompleksowe działanie w medycynie estetycznej.

Klinika koncentruje się na indywidualnym podejściu do pacjentów. Dostępne w jej ofercie terapie łączone wykorzystują różne technologie oraz techniki zabiegowe. Estell właśnie otwiera drugą lokalizację w Warszawie, w nowoczesnym biurowcu Forest, z pełną, kompleksową ofertą medycyny estetycznej uwzględniającą także stomatologię. Gwarantem skuteczności jest doświadczona kadra medyczna kliniki – lekarze i eksperci wielu specjalności oferujący swoją wiedzę i doświadczenie w indywidualnie dobranych terapiach. Świadczone w Estell usługi są na światowym poziomie. www.estell.pl

Beata Krakowska, General Manager Estell w Warszawie

BTL Emtone

Za innowacyjną technologię, która pozwala pozbyć się cellulitu bez wysiłku i w rekordowo krótkim czasie.

BTL od lat wyróżnia się na rynku medycyny estetycznej wyjątkowymi technologiami high-tech. Tak jest również w przypadku urządzenia BTL Emtone, które łączy siłę monopolarnej radiofrekwencji z ukierunkowaną falą akustyczną i działa aż na pięć przyczyn niedoskonałości ciała. Radiofrekwencja w urządzeniu wywołuje głęboką regenerację, docierając do tkanki podskórnej na głębokość ok. 4 cm, a także podgrzewa ją do wysokich temperatur: 45-55°C i przebudowuje kolagen. Fale akustyczne, wywołując wibracje w tkance łącznej, rozbijają zwłóknienia tworzące cellulit. Zabiegi urządzeniem charakteryzują się niezwykle krótkim czasem terapii, co jest doskonałym rozwiązaniem dla osób aktywnych i zabieganych – zamiast 20 zabiegów wystarczą zaledwie 4. www.btlestetyka.pl

Reklama

Mat. prasowe

Reklama
Reklama
Reklama