Córka Sylwii Bomby Kurtka dla dziewczynek Zara Klara i Tosia
Tosia, córka Sylwii Bomby
instagram

Córeczka Sylwii Bomby z "Gogglebox. Przed telewizorem" to prawdziwa modnisia! Dziewczynka uwielbia sukienki, kolorowe opaski na głowę jak i w jej garderobie nie brakuje modnych dresików, w których można pokazać się nie tylko w domu, ale i na mieście. Celebrytka starannie przygotowuje stylizacje dla córki, które podziwiamy na jej mediach społecznościowych. Te cieszą się wielką popularnością wśród mam! Internautki cały czas pytają się, gdzie można dostać ubranko, które ma na sobie Tosia? Ostatnio dziewczynka zachwyciła w sieci modną parką na jesień! Sprawdziliśmy, gdzie i za ile można taką kupić. Co ciekawe, podobnym rozgłosem zawsze cieszą się ubranka Klary Lewandowskiej. Czy mała Tosia wygryzie Klarę i stanie się najmodniejszym dzieckiem? Zobaczcie! 

1/3
Córka Sylwii Bomby
Instagram

Sylwia Bomba dla swojej córeczki wybrała modną parkę z kapturem na jesień. Zapinana na suwak uchroni przed wiatrem, jak i jest bardzo ciepła. Sprawdziliśmy, gdzie i za ile można kupić taką kurteczkę. Model jest jeszcze dostępny i wcale nie tak drogi! 

Zobacz także: Dresik Klary Lewandowskiej hitem wśród mam. Wiemy, gdzie go kupić i za ile!

2/3
Kurtka dla dziewczynek Zara
zara

Kurteczkę można kupić w sklepie Zara za 159 złotych! Dostępna jest dla dziewczynek w wieku 9 miesięcy - 5 lat! Futerko jest oczywiście sztuczne jak i można je odczepić w cieplejsze dni. 

 

3/3
Klara i Tosia
instagram

Obecnie to córka Ani i Roberta Lewandowskich, Klara lansuje najmodniejsze trendy dla dzieci! Ubrania, które nosi dziewczynka szybko znikają z półek sklepowych. Spora część ciuszków jest dostępna w sklepie internetowym Ani. Nie wszystkie mamy lubią jednak zamawiać przez internet płacąc za przesyłkę. Czy stylizacje Tosi, które można kupić w sieciówkach będą cieszyły się większą popularnością wśród mam? Coś nam się wydaje, że Klarze rośnie konkurencja!