Księżna Kate w sukience w groszki
East News
Kolejna świetna stylizacja księżnej!
1/4
Księżna Kate w sukience w groszki
East News

 

Księżna Kate i książę William pojawili się z wizytą w szpitalu dziecięcym  Evelina London Children’s Hospital. Para została przyjęta bardzo ciepło, a dzieci miały ogromną niespodziankę. Miło spędzały czas z książęcą parą podczas przygotowywania wspólnych prac plastycznych. Na tę okazję księżna założyła koktajlową sukienkę w groszki, w której prezentowała się rewelacyjnie. To jedna z najlepszych stylizacji Kate w ostatnim czasie. Jednak na uwagę zasługuje coś jeszcze...

 

Księżna po raz kolejny stale zasłaniała swój brzuch bukietem kwiatów lub kopertówką. Czy to oznacza czwartą ciążę? Sprawdźcie w galerii!

 

Zobacz: Dzwony znów wracają do łask! Księżna Kate już wybrała model dla siebie, a Ty? Zobacz, gdzie je kupisz

 

 

 

 

2/4
Księżna Kate
East News

 

Księżna Kate podczas wizyty w szpitalu dziecięcym pojawiła się w ciemnozielonej sukience w groszki z wiązaniem pod szyją. Sukienka pochodzi z kolekcji L.K.Bennett i kosztuje ok. 1 625 zł. Uzupełnieniem zestawu były czarne szpilki i mała kopertówka, którą księżna zasłaniała swój brzuch. Trzeba przyznać, że w tym zestawie Kate wygląda doskonale, co zgodnie podkreślają styliści!

Dlaczego księżna stale zasłania brzuch? Zobaczcie...

3/4
Księżna Kate
East News

 

Okazuje się, że księżna Kate zawsze zanim pojawią się oficjalne informacje o ciąży, zasłania swój brzuch kopertówkami, aby nie wywoływać plotek. Tak było podczas każdej ciąży Kate, a teraz księżna znów wykonuje ten charakterystyczny gest. Czy to oznacza, że Kate jest w czwartej ciąży? 

4/4
Księżna Kate i Meghan Markle w kościele
East News

 

Trzeba przyznać, że w niektórych stylizacjach zaokrąglony brzuch u księżnej Kate jest już całkiem widoczny!

Więcej na temat Księżna Kate