H&M 179 zł
Mat. prasowe
1/10
księżna Kate
East News/Mat. prasowe

 

Spodnie dzwony znów są na topie! Ten fason nieprzerwanie powraca do łask co kilka sezonów, od kiedy pojawił się w epoce dzieci-kwiatów w latach 70. Pierwszy raz wróciły na dobre w latach 90., aż w końcu dzwony zaczęły na stałe wpisywać się w trendy co kilka sezonów. Teraz znów podbijają sieciówki, blogi, a nawet dwór królewski. Ten model spodni zdecydowała się bowiem założyć sama księżna Kate!

Zobacz: Księżna Kate w czwartej ciąży?! Jej nowa stylizacja zdradza wszystko!

 

Księżna Kate w modnych dzwonach

Księżna Kate zna najnowsze trendy. Po latach zachowywaczych stylizacji, skromnych i prostych fasonów żona księcia Williama najwyraźniej zainspirowana Meghan Markle postanowiła zaszaleć. Ostatnio podziwialiśmy ją w spódnicy w hitowy wzór sezonu - kratę, natomiast teraz założyła spodnie dzwony. 

Przeczytaj: To jest hot! Osiem retro sukienek w których poczujesz się jak księżna Kate!

 

Gdzie  i jak nosić dzwony?

Spodnie dzwony w zależności od reszty stylizacji mogą pasować zarówno na co dzień, jak i na wyjątkowe oraz bardziej formalne okazje. Look w stylu Kate jest zdecydowanie nieformalny, casualowy, idealny na co dzień do pracy. Wystarczy jednak zamienić bluzkę i tę marynarkę na białą koszulę i czarną marynarkę, by stylizacja nabrała formalnego charakteru.

księżna Kate
Mat. prasowe
Mat. prasowe

 

Gdzie kupić spodnie dzwony? 

Podobne modele spodni bez problemu znajdziesz w sieciówkach. Zara, H&M, Reserved czy Mohito mają już w swoich ofertach spodnie dzwony. Zobaczcie naszą galerię zdjęć i przekonajci się same! 

 

 

Polecamy: Księżna Kate jest w czwartej ciąży?! Znamy prawdę!

2/10
H&M 179 zł
Mat. prasowe
3/10
H&M 99,99 zł
Mat. prasowe
4/10
H&M 99,99 zł
Mat. prasowe
5/10
H&M 399 zł
Mat. prasowe
6/10
Mohito 149,99 zł
Mat. prasowe
7/10
Zara 199 zł
Mat. prasowe
8/10
Zara 199 zł
Mat. prasowe
9/10
Reserved 119,99 zł
Mat. prasowe
10/10
Reserved 139,99 zł
Mat. prasowe
Więcej na temat Księżna Kate