Księżna Kate w niebieskim płaszczu
East News

Ma garderobę pełną ubrań, a mimo to kolejny raz założyła ten sam płaszcz! Księżna Kate znów zachwyciła podczas oficjalnego wyjścia i choć towarzyszył jej mąż książę William, który kiedyś zostanie królem, to ona skradła całe show. Książęca para Cambridge pojawiła się na chrzcie łodzi badawczej RSS Sir David Attenborough, którą nazwano tak na cześć brytyjskiego biologa.

Na tę okazję księżna założyła "stary" niebieski płaszcz. Ten idealne podkreślał jej sylwetkę. Czy u księżnej widać już ciążowe krągłości?

1/3
Księżna Kate, Kate Middleton
EastNews

To było czwarte wyjście księżnej Kate w niebieskim płaszczu od Alexandra McQueena. Żona księcia uwielbia ten brytyjski dom mody. Często widzimy ją w projektach firmy. Kate do błękitnego płaszcza dobrała buty na niewielkim obcasie i ciemną kopertówkę. Biżuteria jak zawsze była stonowana. Kolczyki i jeden pierścionek w zupełności wystarczą.

Zobacz takżeKsiężna Kate ma kaprysy jak wielkie gwiazdy!? Nie uwierzycie, czego zażądała podczas lotu!

2/3
Księżna Kate, Kate Middleton
EastNews

Ostatnio księżniczka Charlotte wygadała się w szkole, że jej mama spodziewa się czwartego dziecka! Niestety ciężko było to zobaczyć u Kate. Choć wokół  talii miała zapięty pasek, to żadnych ciążowych krągłości nie było widać. 

Wydaje się, że informacje przekazane przez zagraniczne media nie są prawdziwe. Przypomnijmy, że Kate jest matką trójki dzieci: księcia George'a, księżniczki Charlotte i księcia Louisa. 

3/3
Księżna Kate, Kate Middleton
EastNews

Chrzest łodzi przebiegł bardzo pomyślnie, a Kate została "matką chrzestną" statku, bo to właśnie jej przypadł zaszczyt rozbicia o kadłub butelki szampana. Coś nam się wydaje, że księżna jeszcze nie raz, nie dwa zaprezentuje się w tym okryciu! 

 

Więcej na temat Księżna Kate