Księżna Kate smutna
East News

Księżna Kate ma kaprysy jak wielkie gwiazdy!? Nie uwierzycie, czego zażądała podczas lotu!

Księżna Kate smutna
East News

Dotąd to chyba Meghan Markle uchodziła za najbardziej wymagającą księżną. Zwolniła już kilka asystentek, które nie spełniały jej oczekiwań, a jej synkiem, który ma ladwie 5 miesięcy, zajmuje się nim już trzecia opiekunka. Teraz okazuje się, że również księżna Kate wcale nie jest tak skromna, jak do tej pory podejrzewano! Okazuje się, że księżna Cambridge potrafi mieć wymagania jak największe gwiazdy! Nie uwierzycie, czego zażądała podczas lotu samolotem...

Księżna Kate zachowała się jak gwiazda!

Rodzina królewska ma do dyspozycji prywatny samolot, ale czasem korzysta też z samolotów rejsowych. Okazuje się, że podczas jednej z podróży Kate poprosiła, aby każda z jej sukni miała swoje osobne miejsce w samolocie. Ten fakt zdradziły stewardessy lecące razem z księżną i przyznały, że ta sytuacja bardzo ich zaskoczyła. Do tej pory nie spotkały się nigdy z takim żądaniem.

Informacje zostały potwierdzone przez królewską ekspertkę:

Byłam w samolocie, w którym wszystkie sukienki Kate miały swoje miejsce, aby mieć pewność, że leżą na płasko – powiedziała Emily Andrews.

Nietypowe żądanie Kate?!

Dlaczego Kate miała tak nietypową prośbę? Powód jest oczywiście bardzo prosty! Księżna nie chciała, aby jej suknie się pogniotły, stąd takie żądanie. Poza tym zawsze dostosowuje się do zasad obowiązujących podczas lotu. Wiadomo, że Kate zawsze wygląda perfekcyjnie i być może ranga uroczystości wymagała od niej założenia wieczorowej sukni i nie mogła pozwolić sobie, aby kreacja uległa zniszczeniu.

Księżna Kate na podczas ceremonii nadania Orderu Podwiązki w białym płaszczyku

księżna Kate buty na koturnie
East News

 

Więcej na temat Księżna Kate
Przeładuj

Oto hitowe wózki dzieci gwiazd! Najdroższy kosztował 20 tysięcy, najtańszy - niecałe 500 zł!

zobacz 01:40