księżna Kate, książę William, Angela Merkel księżna Kate, książę William, Angela Merkel księżna Kate, książę William, Angela Merkel księżna Kate, książę William, Angela Merkel księżna Kate, książę William, Angela Merkel
księżna Kate, książę William, Angela Merkel
1/5
księżna Kate, książę William, Angela Merkel

Księżna Kate i książę William kilka godzin temu opuścili Polskę i ruszyli w podróż do Niemiec. Książęca para już jest w Berlinie, gdzie spotkała się z kanclerz Niemiec - Angelą Merkel. Nie da się ukryć, że Angela Merkel zaskoczyła swoją stylizacją! Zaliczyła modową wpadkę? Zobaczcie na kolejnej stronie!

Zobacz: Księżna Kate i książę William wraz z dziećmi opuszczają Polskę! Mamy ZDJĘCIA!

 

Przeczytaj też: Księżniczka Charlotte i książę George opuszczają Polskę. Robią to niechętnie... ZDJĘCIA

2/5
księżna Kate, książę William, Angela Merkel

Książęca para będąc w Polsce, miała bardzo napięty grafik. Nie inaczej jest podczas wizyty w Niemczech! Wiadomo już, że po oficjalnych powitaniach księżna Kate i książę William udadzą się pod Bramę Brandenburską. Potem złożą hołd ofiarom hitlerowskiej zagłady i spotkają się z ocalałymi. Zwiedzą również Muzeum Holocaustu. Wiadomo też, że na koniec dnia odbędzie się garden party z okazji urodzin królowej Elżbiety II.

 

Zobacz na kolejnych stronach zdjęcia z wizyty książęcej pary w Niemczech. Co miała na sobie Angela Merkel? Czy zadała szyku?

 

Zobacz: Księżna Kate uczy się mówić po polsku! Musicie zobaczyć to nagranie! WIDEO

3/5
księżna Kate, książę William, Angela Merkel

Podczas oficjalnego powitania książęcej pary oczy wszystkich były zwrócone w stronę kobiet - księżnej Kate i kanclerz Angeli Merkel. Księżna nie przebrała się i zaprezentowała w tym samym płaszczu, w którym opuszczała Polskę (marki Catherine Walker). Z kolei Angela Merkel zaskoczyła stylizacją! Kanclerz Niemiec miała na sobie żakiet w turkusowym kolorze, białe spodnie oraz czarne buty. 

 

Czy Angela Merkel zaliczyła wpadkę? Przeczytajcie na kolejnej stronie!

 

Zobacz: TYLKO U NAS! Jak Agata Duda wybrała sukienkę na spotkanie z księżną Kate? Zdradza nam projektantka

4/5
księżna Kate, książę William, Angela Merkel

Niestety, Angela Merkel nie zadała szyku w swojej stylizacji. Skojarzenia z jej strojem mogą być jednoznaczne - kanclerz Niemiec wygląda jak... chirurg! 

 

Zobacz więcej zdjęć Angeli Merkel z książęcą parą na następnej stronie!

5/5
księżna Kate, książę William, Angela Merkel

Poza niefortunnym doborem kolorów w swojej stylizacji, kanclerz Merkel nie trafiła również z fasonami. Nie da się ukryć, ze krótka i prosta (bez mocnego wcięcia) marynarka zniekształciła jej figurę! A wy co sądzicie o stylizacji kanclerz Niemiec? Czy wam się podoba?

 

Zobacz: Modne żakiety, czyli nieśmiertelna chanelka kontra nowatorski oversize