Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Kobieta, która układa u fryzjera niedbały kok
©vpardi/Fotolia
Fleszstyle

Niedbały kok – uniwersalne upięcie

Kok w nieładzie to świetna fryzura do pracy, na randkę, na zakupy – słowem na każdą okazję. Upięcie uwydatnia szyję i ramiona. Niedbały kok można wykonać na półdługich lub długich włosach.

Kok w nieładzie to świetna fryzura do pracy, na randkę, na zakupy – słowem na każdą okazję. Upięcie uwydatnia szyję i ramiona. Niedbały kok można wykonać na półdługich lub długich włosach.

Najmodniejsze fryzury na rok 2021. Hitem jest "syrenka", ale zobaczcie modern mullet. To dopiero odjazd

Kok w nieładzie – instruktaż

Potrzebujesz: wsuwek w kolorze włosów lub zbliżonym i grzebienia.

 

1. Aby wykonać kok w nieładzie, postępuj według wskazówek:

  1. 2. Rozczesz włosy.
  2. 3. Opuść głowę, by włosy luźno zwisały.
  3. 4. Zwiąż włosy w kitkę.
  4. 5. Okręcaj włosy wokół gumki.
  5. 6. Ponownie zwiąż włosy gumką.
  6. 7. Roztrzep kok grzebieniem.
  7. 8. Wsuń spinki w miejsca, w których uważasz to za konieczne (kok ma sprawiać wrażenie niedbałego upięcia).
  8. 9. Wyciągnij z koka pojedyncze pasma włosów.
  9. 10. Gotowe!
  10.  

Niedbały kok będzie dobrze komponował się z kolczykami w formie piór – całość będzie sprawiała wrażenie lekkości i nieładu.


Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Kok z warkocza
Pixabay/burnnet/CC0 1.0 https://creativecommons.org/publicdomain/zero/1.0/
Fleszstyle
Luźny kok krok po kroku
Luźny kok to bardzo praktyczna fryzura, która pasuje niemal do każdej stylizacji, każdego typu urody i utrzymuje się na głowie cały dzień, nadając włosom artystycznego nieładu. Co więcej, luźny kok można wykonać samodzielnie już w kilku prostych krokach.

Luźny kok to bardzo praktyczna fryzura, która pasuje niemal do każdej stylizacji, każdego typu urody i utrzymuje się na głowie cały dzień, nadając włosom artystycznego nieładu. Co więcej, luźny kok można wykonać samodzielnie już w kilku prostych krokach.   Lista rzeczy, których będziesz potrzebować: grzebień, wygładzający spray do stylizacji włosów, gumka do włosów, wsuwki, lakier do włosów,  mgiełka zapachowa. Krok 1: Rozczesz i zwiąż włosy. Spryskaj włosy wygładzającym sprayem do stylizacji, a potem delikatnie rozczesz grzebieniem. Następnie dokładnie zbierz włosy na czubku głowy – pozostaw tylko niezbyt grubą wiązkę przy czole – i zwiąż je gumką dowolnego koloru tak, by nie ściskała kucyka zbyt mocno. Krok 2: Podziel kucyk i uformuj z niego kok. Kosmyki zebrane w kucyk podziel na dwie równe części i zawiąż je pojedynczym węzłem. Końcówki węzła schowaj z obu stron pod gumkę, tak aby zwisały swobodnie. Jeśli włosy są bardzo długie, samo włożenie końcówek pod gumkę może nie wystarczyć i prawdopodobnie będziesz musiała podpiąć zbyt obficie zwisające kosmyki wsuwkami. Krok 3: Dopracuj przód. Pozostawiony z przodu kosmyk zapleć w warkocz lub kilka warkoczy, jeśli masz do dyspozycji grubą wiązkę włosów. Następnie upchnij końcówki warkoczy pod gumkę. Krok 4: Tchnij we włosy morski wiatr. Utrwal fryzurę lakierem do włosów , a potem spryskaj odświeżającą mgiełką zapachową – włosy będą nie tylko wyglądać, ale i pachnieć tak, jakby układała je morska bryza.   Nie masz już pomysłów na to, jak szybko czesać swoje włosy? Oferowany przez Komputronik rabat to doskonała okazja, aby kupić szczotkę prostującą!   Niedbały kok...

Zaplatanie warkocza
© laszlolorik/Fotolia.com
Fleszstyle
Ciekawe fryzury plecione: kłos, opaska, warkoczyki bokserki
Fryzury plecione pasują do wielu stylizacji: zarówno tych eleganckich, jak i codziennych czy festiwalowych. Ciekawie wyglądać będą warkocz kłos i warkocze bokserki. Równie dobrze prezentują się zapleciona opaska lub kok.

Fryzury plecione pasują do wielu stylizacji: zarówno tych eleganckich, jak i codziennych czy festiwalowych. Ciekawie wyglądać będą warkocz kłos i warkocze bokserki. Równie dobrze prezentują się zapleciona opaska lub kok.   Aby zapleść włosy, powinny być one długie co najmniej do ramion . Pleciony kok oraz warkocz kłos najlepiej wyglądają na dłuższych włosach. Zapleciona opaska Aby zrobić plecioną opaskę, dobrze aby włosy sięgały do ramion lub niżej. Idealnie jest, gdy włosy są falowane.   Jak wykonać plecioną fryzurę opaskę: Zrób przedziałek na środku głowy. Na każdej połowie głowy rozdziel włosy na trzy części. Zapleć z nich warkocze francuskie (dobierane) po obu stronach głowy. Podepnij warkocze z tyłu głowy spinkami. Nałóż nieco żelu na warkocz i pozostałe, luźno puszczone pasma . Spryskaj fryzurę lakierem do włosów.   Jak zrobić plecioną opaskę , którą można również zakończyć warkoczem, zobaczysz na filmiku.   Zapleciony kok Spryskaj włosy sprayem z solą morską , który nada im teksturę. Zacznij zaplatać włosy od linii karku w górę, robiąc odwrócony warkocz francuski. Skończ zaplatanie fryzury w tradycyjny sposób. Podnieś włosy i zwiąż je wysoko w kucyk . Kucyk zakręć w dosyć luźny kok i podepnij spinkami do włosów tam, gdzie to konieczne.   Sprawdź, jak zapleść odwrócony warkocz francuski i wykończyć go kokiem na filmiku.    Warkocz kłos Warkocz kłos można zapleść bardzo dokładnie lub całkiem luźno, niedbale. Zależnie od sposobu wykonania tej fryzury, będzie pasował do wielu stylizacji.   Najlepiej zacząć pleść kłos od związania włosów w kucyk. Dzięki temu nie poplączą się, a warkocz się nie rozpadnie. Ten sposób jest polecany w szczególności osobom niewprawionym w...

Ręce zaplatające długie włosy
©Robert Przybysz/Fotolia
Fleszstyle
Szybka fryzura, czyli kok w trzy minuty
Szybka fryzura jest doskonałym sposobem na nieplanowane wyjście czy poranną oszczędność czasu. Kok jest na tyle uniwersalny, że można go zrobić do szkoły, pracy, na spotkanie z przyjaciółmi i na randkę.

Szybka fryzura jest doskonałym sposobem na nieplanowane wyjście czy poranną oszczędność czasu. Kok jest na tyle uniwersalny, że można go zrobić do szkoły, pracy, na spotkanie z przyjaciółmi i na randkę.   Potrzebujesz: wypełniacza do koka (w kolorze, który jest najbliższy barwie włosów), gumki do włosów, kilku wsuwek.   Szybka fryzura w trzy minuty – kok   Wykonaj prostą i szybką fryzurę , która w dodatku nie przestaje być trendy – kok . Wypełniacz do koka doda włosom objętości.   Zwiąż włosy w kitkę na takiej wysokości głowy, na jakiej chcesz mieć kok. Przeciągnij włosy przez wypełniacz. Umieść wypełniacz na gumce, którą związałaś kitkę. Rozmieść włosy z kitki po całej przestrzeni wypełniacza. Na wypełniacz przykryty włosami załóż kolejną gumkę. Wystające pasma zawiń dokoła koka. Gotowe! Samodzielnie możesz wykonać efektywną, romantyczną fryzurę na opasce . Dowiedz się więcej.  Kobiety po 40. roku życia mają bardziej suche włosy niż ich koleżanki. Zobacz, jaką fryzurę powinny nosić 40-letnie panie .  Mokra włoszka wraca do łask! Naucz się samodzielnie wykonywać mokrą włoszkę w domu .   

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner