Klara Lewandowska w sukience Dear Sophie Klara Lewandowska w sukience Dear Sophie Klara Lewandowska w sukience Dear Sophie Klara Lewandowska w sukience w żółwie Klara Lewandowska w spodenkach w kraby
Klara Lewandowska w sukience Dear Sophie
1/5
Klara Lewandowska w sukience Dear Sophie

Klara Lewandowska znów zadała szyku! Córka Ani i Roberta Lewandowskich wyrasta na małą modnisię. Śmiało można powiedzieć, że każda jej stylizacja jest dopracowana! ;) Rodzice Klary ostatni upodobali sobie morskie motywy na jej ubrankach (Bobas czy ikona mody? Przejrzeliśmy dla was garderobę rocznej Klary i chcemy wszystko). Jeszcze niedawno Klara miała na sobie spodenki w kraby, później sukienkę w urocze żółwiki. Teraz przyszedł czas na morską stylizację nr 3! Klara wystąpiła w pięknej beżowej sukience z falbanką w rybki. Co to za marka? Co to za model? Ile kosztuje? Już spieszymy wam z odpowiedzią!

 

Zobacz: Klara Lewandowska już ćwiczy jak mama! To najsłodsze wideo, jakie dziś zobaczysz!

2/5
Klara Lewandowska w sukience Dear Sophie

Klara Lewandowska w stylowej sukience "Leorybce" wygląda mistrzowsko! To projekt "Dear Sophie". Sukienka przed przeceną kosztowała 115 złotych. A po przecenie?

 

Więcej: Klara Lewandowska ma już roczek! Córeczka Ani i Roberta rośnie jak na drożdżach!

3/5
Klara Lewandowska w sukience Dear Sophie

Sukienka po przecenie kosztuje 103 złote! Ta dziewczęca sukienka z falbanką uszyta została z przyjemnej w dotyku bawełny z przędzy organicznej.

 

Klara Lewandowska miała już wcześniej na sobie projekty "Dear Sophie" - m.in. krótkie spodenki czy inną sukienkę w słodkie żółwiki.

4/5
Klara Lewandowska w sukience w żółwie
Instagram
5/5
Klara Lewandowska w spodenkach w kraby
Instagram
Więcej na temat dzieci gwiazd Klara Lewandowska