Instagram
Fleszstyle

Zwierzęcy print podbija Instagram! Znaleźliśmy sukienki maxi w stylu Kingi Rusin już od 89 zł

Zwierzęcy print podbija Instagram! Znaleźliśmy sukienki maxi w stylu Kingi Rusin już od 89 zł

Kinga Rusin doskonale wie, co w modzie piszczy. Dziennikarka z powodzeniem łączy największe modowe hity. Prowadząca "Agent - Gwiazdy" rozkochała się przede wszystkim w szarościach i beżach. Jednak nie oznacza to, że w jej garderobie wieje nudą. Wręcz przeciwnie! Wystarczy spojrzeć na stylizację, którą zaprezentowała podczas jednego z wydań "Dzień Dobry TVN". W tym przypadku nie ma mowy o nudzie!

Weronika Rosati komentuje aferę z Kingą Rusin! "Wywiad nie jest na jej temat, myślę, że ona nie przeczytała"

Kinga Rusin w sukience maxi w zwierzęce wzory

Kinga Rusin postawiła na sukienkę maxi we wzór, który od kilku sezonów gości w naszych sklepach. Chodzi o wężowy print. Jednak nie tylko on jest bardzo modny. Od kilku sezonów w sklepach dominują ubrania w zwierzęce wzory. Sukienki, spodnie, topy, a nawet buty pokryte są cętkami lub paskami i przywodzą na myśl dzikie zwierzęta.

Specjalnie dla was sprawdziliśmy oferty znanych sieciówek i znaleźliśmy sukienki maxi podobne do tej, którą wybrała Kinga Rusin. Zobaczcie naszą galerię i dowiedzcie się więcej! 

Kinga Rusin
x-news/Materiały promocyjne
Newsy
Czy Krystyna Czubówna rzeczywiście się topiła, a Andrzej Gołota ją uratował? Kinga Rusin uchyla rąbka tajemnicy na temat nowego "Agenta"!
Czy Krystyna Czubówna rzeczywiście się topiła, a Andrzej Gołota ją uratował? Kinga Rusin uchyla rąbka tajemnicy na temat nowego "Agenta"!

  Już za kilka tygodni rusza nowy sezon programu "Agent-Gwiazdy". Tym razem w show prowadzonym przez Kingę Rusin zobaczymy m.in. Edytę Górniak, Miśka Koterskiego, Marię Sadowską, Violę Kołakowską i Rafała Jonkisza. W sieci pojawił się już zwiastun "Agenta" w którym nie brakuje wielkich emocji. W jednej ze scen widać, jak Andrzej Gołota ratuje tonącą Krystynę Czubównę!    Podczas prezentacji wiosennej ramówki TVN rozmawialiśmy z Kingą Rusin o nowej edycji programu "Agent-Gwiazdy". Czy Krystyna Czubówna naprawdę się topiła? A może to była tylko gra dziennikarki?  Posłuchajcie, co o zachowaniu uczestników show zdradziła nam Kinga Rusin!   Zobacz także:  Misiek Koterski i Viola Kołakowska mieli ostry konflikt na planie "Agenta"? Aktor zabrał głos! Kinga Rusin opowiedziała nam o nowej edycji show "Agent-Gwiazdy".

Kinga Rusin Oscary
instagram
Newsy
Kinga Rusin jest już po ślubie!? Edyta Górniak powiedziała za dużo...
Kinga Rusin jest już po ślubie!? Edyta Górniak powiedziała za dużo...

Kinga Rusin i Edyta Górniak dzięki programowi „ Agent-Gwiazdy ” zakończyły długoletni konflikt, który rozpoczął się w programie „Dzień dobry TVN”. Obie gwiazdy po latach ponownie spotkały się w sobotę na kanapie w programie śniadaniowym. I tym razem to Górniak odniosła się do życia prywatnego Rusin. Piosenkarka zasugerowała, że... prowadząca i jej partner wzięli ślub... Kinga Rusin wyszła za mąż? Edyta Górniak po latach pojawiła się w „Dzień dobry TVN” i opowiedziała o swoich przeżyciach w programie „Agent-Gwiazdy”. Piosenkarka bardzo chętnie rozmawiała na wszystkie poruszane tematy. Odniosła się nawet do swojego dawnego związku z Piotrem Kraśko . Widać było, że relacje z Kingą Rusin również uległy znacznej poprawie. Atmosfera była luźna i nikt nie czuł się skrępowany. Choć sam początek wypadł zaskakująco: Mówiłaś, że już nigdy nie przyjdziesz do "Dzień Dobry TVN"... A ty mówiłaś, że nigdy nie wyjdziesz za mąż - błyskawicznie odpowiedziała Górniak. Piosenkarka w ten sposób zasugerowała, że Kinga Rusin i Marek Kujawa zdecydowali się na ślub? Dziennikarka chroni swoje życie prywatne i być może rzeczywiście zdecydowała się na sekretny ślub! Sądzicie, że dotknęła ją wypowiedź Edyty Górniak? Kinga Rusin i Marek Kujawa na Balu Dziennikarza Kinga Rusin z pewnością nie była zadowolona z tego co powiedziała Edyta Górniak.   Zobacz także :  Kinga Rusin i Marek Kujawa wyruszają w niezwykłą podróż. Gdzie?

Kinga Rusin
Newsy
Wpadka Kingi Rusin w sobotnim "Dzień dobry TVN", pomyłkę sprostowała Natalia Kukulska
Wpadka Kingi Rusin w sobotnim "Dzień dobry TVN", pomyłkę sprostowała Natalia Kukulska

Kinga Rusin zaliczyła wpadkę w sobotnim wydaniu "Dzień dobry TVN". Doszło do niej podczas rozmowy z Natalią Kukulską. Panie rozmawiały na temat katastrofy, w której zginęła mama artystki - jedna z największych gwiazd polskiej piosenki, Anna Jantar. Natalia Kukulska odwiedziła ostatnio, w 39. rocznicę tragedii, miejsce katastrofy samolotu.  Kiedyś to musiało nastąpić. Dziś po raz pierwszy odważyłam się pojechałać na miejsce katastrofy samolotu, w którym zginęła moja mama. Miejsce to jest upamiętnione pomnikami ofiar i muralem, na którym widnieje portret mojej mamy i kapitana Pawła Lipowczana. Zaświeciło na chwilę słońce i spotkałam niezwykle taktowanego pana Arka, taksówkarza, którego przyjaciel był pierwszym świadkiem tej tragedii. Przychodzi zawsze tego dnia. Nie odważył się powiedzieć tego co wie od przyjaciela, gdy spojrzał mi w oczy. Bardzo to doceniam. Tym samym powiedział wszystko... czy jest sens wracać do dramatycznych szczegółów, otwierać rany...? Sensem jest jedynie ocalić od zapomnienia. Zobacz także:   Córka Natalii Kukulskiej ma już 14 lat. Zobacz, jak wygląda dziś! Wpadka Kingi Rusin na wizji Do tego wpisu właśnie nawiązała podczas sobotniego programu Kinga Rusin.  - Pojechałaś po raz pierwszy od 39 las na miejsce katastrofy, do Lasu Kabackiego... - mówiła dziennikarka, wyraźnie myląc katastrofy. W Lesie Kabackim doszło, owszem, do największej pod względem ofiar katastrofy lotniczej w Polsce. W maju 1987 roku zginęło tam 187 osób. Mama Natalii Kukulskiej zginęła jednak 7 lat wcześniej, w katastrofie z marca 1980 roku, kiedy to tuż przed lotniskiem Okęcie rozbił się wracający z Nowego Jorku samolot PLL LOT. Zginęło wtedy 77 osób i 10 członków załogi.  Pomyłkę dziennikarki sprostowała od...

Nasze akcje
Newsy

Nowoczesny wymiar kobiecości? Manifestuj go zapachem!

Partner
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner