Kasia Tusk, książę William, księżna Kate książę William, księżna Kate księżna Kate księżna Kate księżna Kate
Kasia Tusk, książę William, księżna Kate
East News
1/5
Kasia Tusk, książę William, księżna Kate
East News

Księżna Kate zachwyciła po raz kolejny! Księżna Cambrigde oraz jej mąż książę William odbywają właśnie oficjalną wizytę w Oslo. Para wzięła udział w gali w towarzystwie króla Norwegii. Księżna Kate, która obecnie jest w 6. miesiącu ciąży, wybrała na tę okazję zjawiskową kreację od Alexandra McQueena. Długa, wieczorowa kreacja w jasny odcieniu różu została ozdobiona została srebrnymi aplikacjami oraz gustowną peleryną. Stój uzupełniła kopertówka od Jimmy’ego Choo oraz szpilki marki Oscar de la Renta. Wygląd księżnej zyskał aprobatę wielu stylistów i redaktorów modowych z całego świata. Stylizacja przykuła również uwagę jednej z najpopularniejszych polskich blogerek modowych. Kasia Tusk była pod  wielkim wrażeniem księżnej Kate!

 

Zobacz też: Ile ma wzrostu? Jak poznała Williama? Sekrety księżnej Kate... Co ty tak naprawdę o niej wiesz? QUIZ

 

Sprawdź, co napisała o stylizacji żony księcia Williama!

 

Polecamy: Dopasowane suknie wieczorowe. Rodzaje sukien wieczorowych

2/5
książę William, księżna Kate
East News

- Rodzina królewska odwiedziła Norwegię. Zobaczcie jak podczas uroczystej kolacji w Olso prezentowała się Księżna Kate w pięknej sukience od Alexandra McQueena - napisała Kasia Tusk na swoim profilu na Facebooku.

I trudno nie zgodzić się z tymi słowami! Stylizacja księżnej Kate ze spotkania z królem Norwegii zebrała mnóstwo pozytywnych recenzji z całego świata.

Komentarz Kasi Tusk o kreacji księżnej Kate z Norwegii
Facebook/Make life easier

3/5
księżna Kate
East News

W zagranicznych mediach również nie brakuje słów zachwytu nad strojem księżnej Kate. Padają  w pełni uzasadnione porównania do greckiej bogini!

4/5
księżna Kate
East News

Niemal każda stylizacja księżnej Kate robi ogromne wrażenie, jednak jasnoróżowa suknia przebiła wszystkie poprzednie.

5/5
księżna Kate
East News

My mówimy "wow"!