Olga Kalicka ćwiczenia w ciąży Olga Kalicka ćwiczy w ciąży Olga Kalicka ćwiczy w ciąży Olga Kalicka w czarnej marynarce na 10. leciu Arcadiusa Mauritza
Olga Kalicka ćwiczenia w ciąży
Instagram
1/4
Olga Kalicka ćwiczenia w ciąży
Instagram

Olga Kalicka o swojej ciąży poinformowała jakiś czas temu i trzeba przyznać, że było to dla wszystkich duże zaskoczenie. Jeszcze niedawno spotykała się z Jackiem Jeschke i brała udział w wielu projektach, a teraz spodziewa się dziecka i niedługo zostanie mamą. Jednak aktorka nie zamierza wyłączać się z życia zawodowego i cały czas jest aktywna. Często możemy zobaczyć ją na czerwonym dywanie.

 

Prywatnie Olga zdecydowała się na świadome macierzyństwo. Doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak ważny jest okres ciąży i jak duży wpływ ma na zdrowie dziecka. Dlatego, postanowiła nie rezygnować z aktywności fizycznej. Zobacz, jaki rodzaj ćwiczeń wybrała Olga Kalicka!

 

Zobacz: Jacek Jeschke i Olga Kalicka jeszcze niedawno byli parą! Teraz aktorka spodziewa się dziecka. Co na to Jacek?

 

2/4
Olga Kalicka ćwiczy w ciąży
Instagram

Aktorka postanowiła zapisać się na profesjonale zajęcia dla przyszłych mam. Taki rodzaj treningu przygotowanego przez specjalistów to doskonały wybór.  Dzięki temu przyszła mama może być pewna, że ćwiczenia są bezpieczne dla maluszka. Na swoim instagramie Olga Kalicka napisała, że:

 

Podobno te wyjątkowe 9 miesięcy to najważniejszy czas w życiu kobiety. 🤰🏼 Ważne by odpowiednio o siebie zadbać. 💆🏼‍♀️ Świadomy trening, a potem relaksacyjny masaż to jest to!!! 🏃🏼‍♀️🧖🏼‍♀️ Dziewczyny stworzyły Strefę Zdrowia, w której dbają o bezpieczeństwo i przyjemność jednocześnie. 

 

Zobacz, jakie jeszcze formy aktywności fizycznej wybiera Olga Kalicka!

3/4
Olga Kalicka ćwiczy w ciąży
Instagram

Oprócz ćwiczeń doskonałą formą aktywności dla kobiet w ciąży i nie tylko są... spacery. Wie o tym aktorka i korzysta z pięknej, jesiennej pogody. Pod jej zdjęciami pojawia się mnóstwo pozytywnych komentarzy z komplementami dla przyszłej mamy:

 

Cudownie Olga!

Idealne popołudnie 💛💛💛

Pięknie Pani wygląda! 😍

 

Lubicie relaks na świeżym powietrzu?

4/4
Olga Kalicka w czarnej marynarce na 10. leciu Arcadiusa Mauritza
ONS

Olga Kalicka w czarnej marynarce na 10. leciu Arcadiusa Mauritza. Aktorka w ciąży wygląda kwitnąco i często pojawia się na czerwonym dywanie. Jak Wam się podoba elegancka stylizacja gwiazdy serialu "Rodzinka.pl"?

Więcej na temat Olga Kalicka gwiazdy w ciąży