Justin Bieber i Hailey Baldwin Selena Gomez i Justin Bieber całują się Selena Gomez i Justin Bieber razem, zakochani Hailey Bieber i Justin
Biebery się przytulają

Justin Bieber i Hailey Baldwin wkrótce po raz drugi staną na ślubnym kobiercu! Przygotowania do kościelnej ceremonii już trwają. Ślub nie jest owiany tajemnicą, jednak mało prawdopodobne, że gwiazdy podzielą się zdjęciami z uroczystości. Wokalista z chęcią relacjonuje w sieci przygotowania do ślubu, jednak jego ostatni komentarz bardzo zezłościł fanów! Co takiego umieścił Kanadyjczyk na Instagramie? Selena Gomez nie byłaby szczęśliwa, widząc to... 

1/4
Justin Bieber i Hailey Baldwin
instagram

Justin Bieber pokazał na Instagramie zdjęcie ze swoją żoną z młodości. Para poznała się ponad dekadę temu! Stephena Baldwin, ojciec Hailey poznał tych dwoje na jednej z imprez. Modelka nie miała wtedy znanego nazwiska, była przedstawiana jako córka aktora. Natomiast Kanadyjczyk stawiał pierwsze kroki w show biznesie. Już wtedy mógł pochwalić się sporym gronem fanów, które przekonał do siebie piosenką "One time".

Ja i moja żona, tu gdzie wszystko się zaczęło - napisał Justin w sieci. 

Zobacz także: Justin Bieber rozliczył się z przeszłością. Przyznał się do zażywania narkotyków i zdradzania Seleny Gomez!

2/4
Selena Gomez i Justin Bieber całują się
Instagram

Zdjęcie Justina z Hailey zdenerwowało fanów Kanadyjczyka i Seleny Gomez! Bo zaraz po poznaniu przyszłej modelki, Bieber zaczął spotykać się z Seleną. Pierwsze plotki o związku tych dwoje pojawiły się już w 2010 roku! Justin i Selena potwierdzili uczucie rok później pojawiając się na gali Oscarów. Artyści tworzyli związek przez kilka lat, często ze sobą zrywając a później do siebie wracając. 

- Tu gdzie wszystko się zaczęło? Ale przecież byłeś z Seleną Gomez!

- Na zdjęciu Justin + Plan B. 

- Więc będziesz udawał, że Selena nie istnieje? 

- Zrobiłeś jedno zdjęcie z Hailey i ignorowałeś ją przez lata. Kogo chcesz oszukać? - pisali fani w sieci.

3/4
Selena Gomez i Justin Bieber razem, zakochani
EastNews

Justin nie odpowiedział na zaczepki internautów, jednak trzeba przyznać im rację. Bieber i Gomez tworzyli parę kilka lat, czego już potem nie ukrywali... 

 

4/4
Hailey Bieber i Justin
Instagram

Ślub Justina Biebera i Hailey Baldwin ma mieć miejsce w tym tygodniu! Jak informuje "People" para pobierze się w Północnej Karolinie. Gwiazdy są już na miejscu. Justin i Hailey byli widziany na miejscu, jak opuszczali prywatny samolot. 

Na uroczystości nie zabraknie rodziny i przyjaciół. Po kościelnej ceremonii planowane jest przyjęcie. Myślcie, że zdjęcia ze ślubu trafią do sieci?

 

Więcej na temat Justin Bieber Hailey Baldwin