Za oknem na szczęście znów słońce, a więc ruszamy na poszukiwania przeciwsłonecznych okularów, które są zdecydowanie najważniejszym dodatkiem lata! Jakie będą najmodniejsze w sezonie 2019? W tym roku projektanci przygotowali cała masę wzorów, a sieciówki pękają w szwach od natłoku modeli! Co wybrać? Warto zainspirować się stylem gwiazd. Nas zachwyciły te, które ma w swojej garderobie Marcelina Zawadzka! Przeszukaliśmy popularne sieciówki i znaleźliśmy 7 najpiękniejszych okularów w jej stylu! A wszystkie za mniej niż 60 zł!

Reklama

Duże okulary w stylu lato 70. to hit sezonu!

Marcelina Zawadzka na swoim Instagramie umieściła kolorowe, pełne energii zdjęcia z wakacji. Jej letnie stylizacje robią wrażenie! Prezenterka nie mogła jednak zapomnieć o okularach!

Jakie okulary będą w tym sezonie modne? Na wybiegach, wśród gwiazd i na ulicach królują ubrania, buty i dodatki stylizowane na lata 70. Dlatego wybór Marceliny to strzał w dziesiątkę! Duże, okrągłe muchy, oprawione w metalowe złote ramki to prawdziwy hit, który sprawi, że będziesz wyglądać jak prawdziwa gwiazda! Im większe - tym lepiej!

Zobacz także
Reklama

Gdzie takie kupić? Zobacz poniżej! Ceny zaczynają się już od 19 zł!

Reklama
Reklama
Reklama