Marcelina Zawadzka
Newsy

Marcelina Zawadzka i Rafał Jonkisz rozstali się po ośmiu miesiącach związku. Czemu ich miłość nie przetrwała?

Marcelina Zawadzka i Rafał Jonkisz rozstali się po ośmiu miesiącach związku. Czemu ich miłość nie przetrwała?

Kilka tygodni temu pojawiły się plotki o pierwszym poważnym kryzysie w związku Marceliny Zawadzkiej (30) i Rafała Jonkisza (21). Sami zainteresowani długo nie komentowali tych doniesień. Dziś jest już pewne, że związek pary należy do przeszłości! Potwierdziła to ostatnio sama Zawadzka. 

„Tak, to prawda. Teraz z Rafałem lubimy się, ale nie jesteśmy razem”, powiedziała w jednym z wywiadów.

Jej wypowiedź wywołała lawinę domysłów. Plotkowano, że to prezenterka zakończyła trwający osiem miesięcy związek. Rzekomo z powodu innego podejścia do życia jej partnera. Ile w tym prawdy?

– Po wielogodzinnych rozmowach zdecydowaliśmy się rozstać. To była bardzo trudna, ale przemyślana i świadoma decyzja nas dwojga – powiedział w rozmowie z „Party” Rafał Jonkisz. 

Dlaczego ten związek nie przetrwał próby czasu?

Zobacz także: Marcelina Zawadzka w objęciach Rafała Jonkisza na swoich urodzinach. To pierwsze takie zdjęcia pary!

Maślak przyjaźni się z Zawadzką i Jonkiszem. Jak komentuje ich rozstanie? "Rafał to mój kumpel, a Marcelina..."

Niedopasowani?

Rafał i Marcelina poznali się trzy lata temu na jednej z imprez. Mają to samo grono znajomych i choć dzieli ich dziewięć lat różnicy, to zawsze świetnie się dogadywali. Poza tym Jonkisz był częstym gościem w „Pytaniu na śniadanie”, gdzie Zawadzka jest jedną z prowadzących. 

Co ich połączyło? Oboje startowali w konkursach piękności. Ona zdobyła koronę Miss Polonia 2011, on tytuł Mistera Polski 2015. Ich wspólną pasją były też sporty ekstremalne. Rafał od szkoły średniej trenuje akrobatykę, Marcelina zaś uwielbia szybką jazdę motocyklem oraz drift, czyli jazdę w kontrolowanym poślizgu. 

Wspólne wyjazdy, godziny rozmów i spotkania sprawiły, że stali się sobie bliscy, a jesienią ubiegłego roku zostali parą. Od samego początku Marcelina i Rafał nie obnosili się ze swoim uczuciem. Powód? To był pierwszy medialny związek Jonkisza. Marcelina miała już za sobą kilka nieudanych relacji, m.in. z Kubą Przygońskim i z Mikołajem Roznerskim, o których pisała prasa. Oboje chcieli uniknąć niepotrzebnego rozgłosu.

Udało się, bo o tej miłości fani pary dowiedzieli się dopiero w Boże Narodzenie. Jak? Znaleźli zdjęcia... tej samej choinki na ich profilach w mediach społecznościowych. Wtedy Marcelina i Rafał zaczęli poważnie myśleć o wspólnej przyszłości. Co więc stanęło na drodze ich szczęściu?

Trudne początki

W listopadzie Rafał na niemal miesiąc wyjechał na plan programu „Agent-Gwiazdy”. Z kolei Marcelina zaczęła intensywne treningi do show „Dance, dance, dance”, w którym stworzyła taneczny duet z Rafałem Maślakiem. Prowadziła też „Pytanie na śniadanie” i brała udział w nowych projektach. 

Po powrocie Jonkisz inwestował i rozkręcał swoją markę odzieżową Balmora, co także wiązało się z częstymi wyjazdami. Poza tym zaczął studia w Wyższej Szkole Ekologii i Zarządzania na kierunku e-marketing i grafika komputerowa. Coraz częściej się mijali.

Ich spotkania stawały się coraz rzadsze i choć czuli do siebie sympatię, to nie chcieli rezygnować ze swoich planów zawodowych. Jeszcze w połowie marca paparazzi przyłapali parę na imprezie urodzinowej Wiktorii Gąsiewskiej. Zakochani czule się obejmowali i całowali. Ale ich szczęście nie trwało długo... 

„Zaczyna się związek, człowiek z kimś się spotyka i myśli idealistycznie o danej relacji. Jednak nigdy nie wiemy, co nas spotka w życiu. Najlepiej powiedzieć, że związki kończą się przyjaźnią, a bywa różnie”, przyznała Marcelina. 

Jak jest w ich przypadku?

– Teraz będziemy szli przez życie jako przyjaciele, z czego bardzo oboje się cieszymy. Cały czas się widujemy i z pewnością się to nie zmieni – zapewnia w rozmowie z „Party” Rafał Jonkisz. 

Nowy początek

Zawadzka i Jonkisz pozostają w stałym kontakcie. 

– Wiem, że mogę liczyć na dobre słowo od Marceliny, tak samo jak ona może liczyć na moją pomoc. Zawsze będziemy się wspierać, bo nie chcemy, żeby nasza znajomość się zakończyła. Jest zbyt wartościowa – przyznaje Rafał. 

Okazji do spotkań Zawadzka i Jonkisz będą mieli sporo. Po „jajeczku” u Marceliny wspólnie wybierają się do Rafała Maślaka, by poznać jego synka Maksa.

Marcelina i Rafał krótko byli parą.

Marcelina Zawadzka i Rafał Jonkisz na urodzinach Wiktorii Gąsiewskiej

Zobacz także
Rafał Jonkisz i Marcelina Zawadzka

Maślak przyjaźni się z Zawadzką i Jonkiszem. Jak komentuje ich rozstanie? "Rafał to mój kumpel, a Marcelina..."

"Nie chcemy, żeby nasza znajomość się zakończyła"! Rafał Jonkisz pierwszy raz o rozstaniu z Marceliną Zawadzką

 

Coachella Kazadi, Zawadzka, Marina
Instagram
Fleszstyle
Patricia Kazadi, Marina i Marcelina Zawadzka na festiwalu Coachella. Gwiazdy zachwyciły stylizacjami!
Patricia Kazadi, Marina i Marcelina Zawadzka na festiwalu Coachella. Gwiazdy zachwyciły stylizacjami!

Festiwal Coachella  to jedno z największych wydarzeń muzycznych i towarzyskich. Na tę imprezę zjeżdżają do Los Angeles gwiazdy z całego świata i prezentują oryginalne festiwalowe stylizacje. Na tegorocznej imprezie pojawiło się gwiazdorskie trio z Polski. Marcelina Zawadzka , Patricia Kazadi i Marina postanowiły razem spędzić czas w mieście gwiazd. Obszerną relacją z festiwalu pochwaliły się w mediach społecznościowych.  Zobaczcie, jak bawiły się polskie gwiazdy na Coachelli. Na uwagę zasługują ich festiwalowe stylizacje, Marina specjalnie na tę okazję zmieniła swój look! Zobacz także :  Marina Łuczenko-Szczęsna jak Ariana Grande! Pasują jej różowe włosy?

Marcelina Zawadzka
Newsy
Marcelina Zawadzka rozstała się z chłopakiem po kilku miesiącach! Co się stało?
Marcelina Zawadzka rozstała się z chłopakiem po kilku miesiącach! Co się stało?

Marcelina Zawadzka nie ma szczęścia w miłość! Jak informuje serwis pomponik.pl gwiazda rozstała się z Misterem Polski, Rafałem Jonkiszem. Prezenterka nie chce zdradzać powodów takiej decyzji. Marcelina i Rafał byli parą przez około 8 miesięcy.  Zobaczcie, co mówi o rozstaniu z 9 lat młodszym modelem. Zobacz także:  Marcelina Zawadzka wyrzucona z serialu "Na sygnale"? Mamy komentarz gwiazdy TVP!

Instagram
Newsy
"Nie chcemy, żeby nasza znajomość się zakończyła"! Rafał Jonkisz pierwszy raz o rozstaniu z Marceliną Zawadzką
Rafał Jonkisz po raz pierwszy komentuje rozstanie z Marceliną Zawadzką. Czemu ich związek nie przetrwał próby czasu?

To już pewne! Związek Marceliny Zawadzkiej i Rafała Jonkisza należy do przeszłości, co w jednym z wywiadów potwierdziła ostatnio sama Zawadzka. Plotkowano, że to właśnie prezenterka zakończyła trwający osiem miesięcy związek , rzekomo z powodu innego podejścia do życia jej partnera. Ile w tym prawdy? Po raz pierwszy głos w tej sprawie zabrał sam Rafał Jonkisz. W rozmowie z „Party” zdradził, dlaczego naprawdę rozstali się z Marceliną. Po wielogodzinnych rozmowach zdecydowaliśmy się rozstać. To była bardzo trudna, ale przemyślana i świadoma decyzja – powiedział  „Party” Rafał Jonkisz. Dlaczego związek nie przetrwał próby czasu? Jeszcze w połowie marca paparazzi przyłapali parę na imprezie urodzinowej Wiktorii Gąsiewskiej. Zakochani czule się obejmowali i całowali. Ale ich szczęście nie trwało długo... Marcelina przyznała ostatnio, że najlepiej byłoby powiedzieć, że rozstania kończą się przyjaźnią, ale nie zawsze tak bywa. Jak było w ich przypadku? Teraz będziemy szli przez życie jako przyjaciele, z czego bardzo oboje się cieszymy. Cały czas się widujemy i z pewnością się to nie zmieni – zapewnia Jonkisz. W rozmowie z "Party" mister Polski zdradził, że on i Zawadzka pozostają w stałym kontakcie. Maja ku temu ważny powód. Jaki? Wiem, że mogę liczyć na dobre słowo od Marceliny, tak samo jak ona może liczyć na moją pomoc. Zawsze będziemy się wspierać, bo nie chcemy, żeby nasza znajomość się zakończyła. Jest zbyt wartościowa – przyznaje Rafał. Więcej o kulisach rozstania Marceliny Zawadzkiej i Rafała Jonkisza przeczytasz w nowym "Party". Marcelina Zawadzka i Rafał Jonkisz byli parą tylko przez osiem miesięcy.  

Nasze akcje

Poznaj Huawei Mobile Services i ciesz się wyjątkowymi funkcjami w przyjaznym ekosystemie

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
Newsy

Stylowy prezent dla mężczyzny? Łączy w sobie design i praktyczność

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner
Newsy

To zdrowy i ekologiczny nawyk, który pozwoli ci zadbać o siebie i środowisko

Partner
Newsy

Bo należy ci się komfort! Zabiegi EMSELLA i EXILIS ULTRA 360 na nietrzymanie moczu

Partner