Mikołaj Roznerski komentuje metamorfozę Adriany Kalskiej
East News

Mikołaj Roznerski zaskoczony metamorfozą Adriany Kalskiej?! Aktor skomentował jej zmianę w wyglądzie. "Ale jak?" 

Mikołaj Roznerski komentuje metamorfozę Adriany Kalskiej
East News

Adriana Kalska swoimi najnowszymi zdjęciami na Instagramie zaskoczyła nie tylko fanów, ale także swojego ukochanego Mikołaja Roznerskiego! Aktorka zaprezentowała się w nowym kolorze włosów, a zmiana jest naprawdę radykalna! Z jej głowy zniknęła czerń, a pojawił się jasny blond. W sieci szybko pojawiło się mnóstwo komentarzy od fanów, a wśród nich nie zabrakło również wpisu od partnera gwiazdy. Co sądzi na temat metamorfozy swojej ukochanej?

Zobacz także: Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski będą mieli dziecko? Jest komentarz gwiazdora "M jak miłość"

Mikołaj Roznerski komentuje nowy kolor włosów swojej ukochanej 

Takiej zmiany nie spodziewał się nikt! Adriana Kalska, która od lat była wierna swoim czarnym włosom i nigdy nie eksperymentowała ze swoim wyglądem, pokazała się w blondzie (na potrzeby sekretnego projektu dla stacji TVN 7). Internauci aż nie mogli uwierzyć, że aktorka zdecydowała się na tak odważną zmianę. Chociaż oczywiście wszyscy zachwycają się niesamowitą urodą gwiazdy, to jednak większość internautów jest zdania, że do Adriany Kalskiej bardziej pasuje poprzednia fryzura. 

- Zdecydowanie lepiej w ciemnych 😍 

- Piękna kobieta. Ale w ciemnych lepiej 😍

- Zdecydowanie lepiej w starszej wersji - piszą fani. 

Swój komentarz odnośnie zmiany w wyglądzie Adriany Kalskiej zamieścił również jej ukochany, Mikołaj Roznerski! Z jego wpisu można wywnioskować, że on sam jest zaskoczony metamorfozą swojej partnerki!

- Ale jak ? Gdzie moja brunetka ?...❤️ - napisał aktor. 

Podejrzewamy jednak, że Mikołaj Roznerski doskonale wiedział o tej zmianie, a jego wpis ma humorystyczny charakter. Niemniej jednak internauci dalej zastanawiają się, czy gwiazda rzeczywiście przefarbowała włosy, czy też założyła perukę na potrzeby nowej roli. 

A Wy, jak myślicie?

Mikołaj Roznerski komentuje metamorfozę Adriany Kalskiej
Instagram

Adriana Kalska nigdy wcześniej nie eksperymentowała ze swoim wyglądem. Przez lata była wierna swoim ciemnym włosom. Nic więc dziwnego, że jej nowa fryzura tak bardzo zaskoczyła fanów! 

Mikołaj Roznerski komentuje metamorfozę Adriany Kalskiej
East News

 

Przeładuj

Wojewódzki w "Idolu" nazwał ją "Pączkiem". Dziś Nina Cieślińska pracuje w telewizji i wygląda jak zupełnie inna osoba

zobacz 00:48