Monika Zamachowska w czerwonej sukience
EastNews

Monika Zamachowska po rozstaniu z mężem skróciła włosy! "Na kłopoty nowa fryzura"!

Monika Zamachowska w czerwonej sukience
EastNews

W ostatnich dniach media rozpisywały się na temat małżeństwa Moniki Zamachowskiej i Zbigniewa Zamachowskiego, które, jak donosi "Fakt", zmierza ku końcowi. Dowodem miały być zdjęcia, na których widać, jak znany aktor wynosi swoje rzeczy z ich wspólnego mieszkania na warszawskim Żoliborzu. Dodatkowo plotki podsycił komentarz samej dziennikarki. 

Jest mi bardzo ciężko. Ale nie mogę i nie chcę o tym rozmawiać - powiedziała "Faktowi"

Jak się okazuje, teraz w życiu Moniki Zamachowskiej zaszły kolejne zmiany. Gwiazda postanowiła przejść metamorfozę i właśnie opublikowała w swoich mediach społecznościowych zdjęcie, na którym prezentuje się w nowej fryzurze. A dodatkowo opatrzyła je wymownym hashtagiem #nakłopoty. W komentarzach pod najnowszym postem dziennikarki nie brak wyrazów zachwytu, ale również słów wsparcia. Musimy przyznać, że odmieniona Monika Zamachowska wygląda powalająco, a do tego postawiła na jeden z najmodniejszych kolorów. 

Nowa fryzura Moniki Zamachowskiej 

Czyżby Monika Zamachowska była przygotowana na zmiany w swoim życiu? Słynne przysłowie mówi, że w przypadku kobiet zaczynają się one od zmiany fryzury, i właśnie na taki krok zdecydowała się znana dziennikarka. Gwiazda podzieliła się z fanami efektami swojej metamorfozy i podsumowała ją w kilku zdaniach:

Ola Oleczek leczy smuteczek. A fryzurka miała być taka, jak w podróży śladem polskiego bursztynu z Rzymu nad Bałtyk. Opisałam tę podróż z cudowną Lidią Popiel w książce „Polki na bursztynowym szlaku”. Polecam. No i co sądzicie o fryzurze?

Słynna styliska fryzur gwiazd, która współpracowała z takimi personami jak Beata Kozidrak, Magdalena Lamparska, Natasza Urbańska, czy Daria Ładocha, zgotowała na głowie dziennikarki prawdziwą rewolucję. Z krótkiej fryzury Moniki Zamachowskiej zniknął efekt sombre, a wszystko na rzecz modnego blondu. Fanki gwiazdy są zachwycone jej metamorfozą, choć w komentarzach nie zabrakło odniesień również do Zbigniewa Zamachowskiego. 

- Mam tę książkę 😊  i czytałam! A fryzura mi się podoba, dobrze coś w sobie zmienić na wiosnę!

- Rewelacyjnie. Młoda kobieta której się chce nie pasuje do starszego Pana któremu się nie chce. W tej fryzurce zwłaszcza. 😍

- Zmiany są dobre! Fryzura bardzo fajna :)

- Fryzura cudowna

- Ślicznie Pani wygląda 🔥 po burzy zawsze wychodzi słońce

Co więcej, na niektóre z nich Monika Zamachowska postanowiła odpowiedzieć. Kiedy jedna z internautek stwierdziła, że nigdy nie poświęca się całego życia facetowi, a druga w odpowiedzi przytoczyła własną historię o tym, jak jako samotna matka, wychowująca trójkę dzieci, radzi sobie nawet z hydrauliką, dziennikarka podzieliła się własnymi spostrzeżeniami:

Taaa... Ja chyba sama prysznic naprawię. Wprawdzie mam tylko dwójkę i to prawie dorosłych...

A wam jak podoba się metamorfoza Moniki Zamachowskiej? 

Zobacz także: Wyprowadził się z domu! Oto historia miłości Moniki i Zbigniewa Zamachowskich. Lada chwila świętowaliby 7. rocznicę ślubu

Monika Zamachowska pochwaliła się nową fryzurą. Dziennikarka postawiła na modny odcień blondu.

Monika Zamachowska w nowej fryzurze
Instagram

Trzeba przyznać, że ta zmiana naprawdę robi wrażenie. Gwiazda odmłodniała w oczach, a jej fani są zachwyceni. 

Monika Zamachowska w krótkich włosach
East News

W której odsłonie wolicie Monikę Zamachowską?

Tak Monika Zamachowska prezentowała się jeszcze kilka miesięcy temu!

Monika Zamachowska w długich włosach
East News

 

Więcej na temat Monika Zamachowska
Przeładuj

Rafał Brzozowski rzeczywiście romansował z Izabellą Krzan? Gwiazdor TVP odniósł się do sensacyjnych spekulacji

zobacz 01:03