Monika i Zbigniew Zamachowscy rozstali się?! Zbigniew Zamachowski wyprowadził się z domu
Newsy

Wyprowadził się z domu! Oto historia miłości Moniki i Zbigniewa Zamachowskich. Lada chwila świętowaliby 7. rocznicę ślubu

Wyprowadził się z domu! Oto historia miłości Moniki i Zbigniewa Zamachowskich. Lada chwila świętowaliby 7. rocznicę ślubu

On dla niej zostawił rodzinę, ona o nim mówiła "zrobiłam z mebla mężczyznę". Dlaczego po 7 latach miłość zamieniła się w wojnę? Od kilku dni w mediach mówi się o rozstaniu Moniki i Zbigniewa Zamachowskich - para powiedziała sobie sakramentalne "tak" w 2014 roku. Okazuje się, że po prawie dziesięciu latach związku i siedmiu małżeństwa ich drogi się rozeszły. Jak podaje "Super Express", Zbigniew Zamachowski miał wyprowadzić się z mieszkania na Żoliborzu. Około godziny po wyprowadzce Zbigniewa Zamachowskiego, Monika Zamachowska opublikowała na Instagramie zdjęcie z domu i podpisała je tak:

"Dom, słodki dom. Z ludźmi, których kochasz. Dobra muzyka. Kieliszek wina. Nie chcę niczego więcej" - podpisała zdjęcie.

Czy para rzeczywiście się rozstała?

Jest mi bardzo ciężko. Ale nie mogę i nie chcę o tym rozmawiać - powiedziała dodatkowo w "Fakcie" Zamachowska.

Wszystko wskazuje na to, że rzeczywiście jest to już koniec...

Zobacz także: Romanse gwiazd, które wywołały skandal. Jaruzelska i Linda, Olbrychski i Rodowicz... 

Monika i Zbigniew Zamachowscy mają sposób na obecność paparazzi na wakacjach! Jaki?

A miało być tak pięknie, czyli ślub Moniki i Zbigniewa Zamachowskich w 2014 roku

Przypomnijmy, że Monika i Zbigniew Zamachowscy powiedzieli sobie "tak" w 2014 roku pod Kaliszem bez paparazzi, tylko w najbliższym gronie rodziny i przyjaciół.

Cała uroczystość była niezapomniana. Ale najbardziej wzruszyły mnie słowa przysięgi małżeńskiej: "Zrobię wszystko, żeby to małżeństwo było zgodne, szczęśliwe i trwałe" - mówiła w rozmowie z "Party" Monika Zamachowska.

Dziennikarka w dniu ślubu miała na sobie prostą sukienkę w kolorze ecru. Uszyto ją z delikatnej koronki. Świadkami pary byli ich przyjaciele, Katarzyna Obara i Maciej Kowalski. Na weselu nie zabrakło oczywiście dzieci Moniki, Tomka i Zosi, oraz najbliższych przyjaciół aktora - Kazimierza Kutza, Wojciecha Malajkata, Piotra Polka.

Zamachowscy, zdjęcie rodzinne sprzed 5 lat z dziećmi Moniki
East News

Punktem kulminacyjnym wieczoru był występ Mietka Szcześniaka! Wesele trwało do białego rana, a para kilka dni po uroczystości wybrała się do Włoch.

Monika i Zbigniew Zamachowscy rozstali się
EastNews

Co ciekawe, para pierwszy raz poznała się ponad 25 lat temu we Wrocławiu. Monika miała wówczas 17 lat, a Zbigniew był już wtedy popularnym aktorem. Ich wspólny znajomy namówił ich na spacer. Monika już wtedy była w Zbigniewie zauroczona! Jednak po spacerze ich drogi się rozeszły. Na kilkanaście lat! Dopiero w 2011 roku połączyła ich prawdziwa miłość.

Czy teraz to rzeczywiście koniec? Para obchodziłaby w tym roku 7. rocznicę ślubu, a 10. - bycia razem w związku.

Monika i Zbigniew Zamachowscy pojawili się na okładce "Party" w maju 2014 roku. To właśnie wtedy wzięli ślub.

Monika Richardson i Zbigniew Zamachowski na okładce Party

O swoi ślubie Monika Zamachowska opowiadała również w magazynie VIVA!

Monika Richardson na okładce Vivy Już po ślubie. Monika Zamachowska w Vivie

Monika i Zbigniew Zamachowscy rozstali się
EastNews
Newsy
Monika i Zbigniew Zamachowski rozstali się?! Niepokojące słowa dziennikarki! 
Monika i Zbigniew Zamachowski ROZSTALI SIĘ?! "Jest mi bardzo ciężko". Rozstanie Zamachowskich. Czy Monika i Zbigniew Zamachowscy wezmą rozwód?!

Monika Zamachowska i Zbigniew Zamachowski rozstali się? Zaskakujące informacje podał "Fakt", który pokazał również zdjęcia, na których widać, jak słynny aktor zabiera swoje rzeczy z mieszkania na warszawskim Żoliborzu, gdzie mieszkali razem przez kilka lat. Czy to oznacza koniec ich małżeństwa? Zbigniew i Monika Zamachowscy rozstali się?! Monika i Zbigniew Zamachowscy w tym roku obchodziliby 10. rocznicę związku, a w maju 7. rocznicę ślubu. Wszystko wskazuje na to, że para nie będzie celebrować niczego… „Fakt” poinformował, że ich małżeństwo najpewniej dobiega końca. Dowodem na to mają być nowe zdjęcia Zamachowskiego. Aktor wynosił swoje rzeczy z mieszkania na Żoliborzu w Warszawie, w którym mieszkał z dziennikarką. Pomagał mu syn. Z kolei jak informuje „Super Express” Zamachowska, która dopiero co wróciła z Włoch, miała umówić się z mężem, że ten przeniesie je pod jej nieobecność.  Redakcja "Faktu" postanowiła skontaktować się z dziennikarką, która rozstrzęsiona szybko ucięła temat. Padły jednak bardzo niepokojące słowa: Jest mi bardzo ciężko.  Ale nie mogę i nie chcę o tym rozmawiać - powiedziała w "Fakcie" Zamachowska. Koniec małżeństwa Zamachowskich? O kryzysie w ich małżeństwie "Super Express" informował już w lutym tego roku. Jednak wtedy Zamachowska powiedziała: Nic takiego nie ma miejsca, nie ma żadnego rozstania - ucięła Zamachowska. Kolejne takie spekulacje pojawiły się po wywiadzie Moniki w "Twoim Imperium", która o swoim małżeństwie z Zamachowskim powiedziała: Od początku wiedzieliśmy, że nasz związek jest obarczony wysokim ryzykiem. I dla mnie, i dla Zbyszka jest to już trzecie małżeństwo, oboje doskonale więc wiemy, że wszystko może się...

Aleksandra Justa w czarnym golfie
East News
Newsy
Aleksandra Justa komentuje rozstanie Zbigniewa i Moniki Zamachowskich. Była żona wspiera aktora! 
Aleksandra Justa w rozmowie z mediami skomentowała rozstanie Moniki i Zbigniewa Zamachowskich. Okazuje się, że aktor w trudnych chwilach może liczyć na wsparcie byłej żony!

Aleksandra Justa w rozmowie z mediami skomentowała rozstanie Moniki i Zbigniewa Zamachowskich. Okazuje się, że aktor w trudnych chwilach może liczyć na wsparcie byłej żony! Wyznanie aktorki może zaskakiwać zwłaszcza, że to właśnie ze względu na Monikę Zamachowską , artysta odszedł od niej po blisko 20 latach związku. Sprawdźcie, co teraz powiedziała była żona Zbigniewa Zamachowskiego! Aleksandra Justa wspiera Zbigniewa Zamachowskiego Związek Moniki i Zbigniewa Zamachowskich od samego początku wzbudzał ogromne emocje. Para poznała się, kiedy jeszcze aktor był w związku z Aleksandrą Justą. Po jakimś czasie okazało się, że małżeństwo aktorskiej pary podjęło decyzję o rozstaniu, a Zbigniew Zamachowski mógł rozpocząć związek z dziennikarką.  Paradoksalnie w podjęciu decyzji pomogła nam żona Zbyszka, gdy powiedziała mu: "Rozwodzę się z tobą, wyprowadź się". Nigdy tego dnia nie zapomnę, czekałam na Zbyszka w kawiarni Kafka przy ulicy Oboźnej. Przyszedł i powiedział: "Żona się ze mną rozwodzi". To był dziwny moment, ale jednak sporo w nas wyzwolił. Nie sądzę, żebym w innej sytuacji zdecydowała się na rozwód. Nie sądzę, żeby Zbyszek się na to zdecydował, bo najbardziej na świecie kochamy nasze dzieci (...) Tamtego dnia stanęliśmy przed faktem dokonanym- Monika Zamachowska wyznała kilka lat temu w rozmowie z "Vivą!". Monika i Zbigniew Zamachowscy stworzyli szczęśliwy związek, a trzy lata później powiedzieli sobie "tak". W tym roku para obchodziłaby 7. rocznicę ślubu - niestety, kilka dni temu okazało się, że Zbigniew Zamachowski wyprowadził się z domu , a media poinformowały o rozstaniu aktora z dziennikarką. Pracuję nad tym, by zrozumieć, że kochać to znaczy pozwolić odejść - w rozmowie z "Faktem" wyznała Monika Zamachowska.  Teraz...

Monika Zamachowska zachwyca się córką Zbigniewa Zamachowskiego
ONS
Newsy
Zamachowscy kupili nowe mieszkanie w Warszawie? Monika to dementuje!
Zamachowscy kupili nowe mieszkanie w Warszawie? Monika to dementuje!

Monika Zamachowska wyjaśniła czy razem z mężem Zbigniewem Zamachowskim  kupiła nowe mieszkanie w Warszawie. Okazuje się, że Zamachowscy przeprowadzili się z segmentu w podwarszawskim Konstancinie-Jeziornej do centrum miasta, ale nie kupili luksusowego mieszkania na Żoliborzu. Przeprowadziliśmy się z Konstancina do mieszkanie z 1937 roku, które od dawna było w rodzinie – mówi Monika Zamachowska agencji informacyjnej Newseria Lifestyle. To już trzecia przeprowadzka pary w przeciągu czterech lat. Mieszkanie Moniki i Zbigniewa Zamachowskich ma ponad 80 lat. Para zamieszkała tam z dziećmi dziennikarki z drugiego małżeństwa,  Tomaszem i Zofią . Monika Zamachowska zdradza czy jej córka interesuje się modą Zosia często towarzyszy mamie w wyjściach publicznych. Niedawno była z nią na pokazie Dagmary Michalik. Czy mała interesuje się modą tak jak mama? Zośka się w ogóle modą nie interesuje i nie znosi nigdzie ze mną chodzić, ale ją przekabaciłam, bo powiedziałam, że kupimy hulajnogę – mówi Monika Zamachowska. - Ale chyba nie uda nam się tej hulajnogi kupić, bo weszłyśmy do dwóch sklepów i nam powiedzieli, że w listopadzie nie dają hulajnóg – śmieje się dziennikarka. W mieszkaniu Zamachowskich odwiedzają ich też dzieci Zbigniewa, w tym  Bronisława Zamachowska, która gra teraz jedną z ról u Andrzeja Wajdy.   Zobacz:  Monika Zamachowska zachwyca się córką męża: "Jest bardzo utalentowaną dziewczyną"   Monika Zamachowska w wywiadzie dla  Newseria Lifestyle:   Monika Zamachowska, Zbigniew Zamachowski i jego syn Antoni: Monika Zamachowska z córką Zosią: Monika Zamachowska na Polacy z Werwą : Monika Zamachowska i Zbigniew Zamachowski z dziećmi na jednym z ewentów:

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner