Joanna Sydor ścięła włosy Joanna Sydor ścięła włosy Joanna Sydor ścięła włosy
Joanna Sydor w pomarańczowej sukience

Pamiętacie Joannę Sydor? Aktorka ponad dwa lata temu wróciła do serialu "M jak miłość", w którym gra Teresę. Jednak od kilku miesięcy nie widzieliśmy jej bohaterki na ekranie. Czy to oznacza, że znów odeszła z hitowej produkcji TVP 2? Wszystko na to wskazuje, a zwłaszcza nowa fryzura gwiazdy. Zobaczcie sami o co chodzi i jak dziś wygląda Joanna! 

1/3
Joanna Sydor ścięła włosy

Joanna Sydor zawsze miała długie włosy, jak na pierwszym zdjęciu. Jednak jakiś czas temu mocno je skróciła. Teraz poszła o krok dalej i ścięła je do aż do ramion. Dlaczego zdecydowała się na taką zmianę właśnie teraz? 

Od zawsze miałam długie włosy. Tak miało być i tyle😎 Pierwsze cięcie, z duszą na ramieniu, po 30! 😱 Dzisiaj mogę szaleć, oczywiście jeśli nie mam zobowiązań produkcyjnych w filmie czy serialu. Teraz nie mam...hmmmm..😢😆więc ciachnęłam! Jak będę chciała długie to odrosną, a teraz chcę tak - napisała na Instagramie aktorka.

Co oznacza brak "zobowiązań produkcyjnych"?

2/3
Joanna Sydor ścięła włosy

To oznacza, że aktorka najprawdopodobniej nie wróci na plan serialu "M jak miłość"! Co ma z tym wspólnego jej fryzura? Serialowe i filmowe gwiazdy na czas kręcenia produkcji są zobowiązane do utrzymania tego samego wyglądu (chodzi o zachowanie ciągłości w kreowaniu danego bohatera). Jakiś czas temu Kasia Cichopek zdradziła nam, że przez 18 lat gry w "M jak miłość" nie mogła zmieniać fryzury - ze względu na zapis w kontrakcie. Najczęściej obowiązuje on wszystkich aktorów, a więc też obejmował Sydor.

3/3
Joanna Sydor ścięła włosy

Fani Joanny nie muszą się jednak martwić - aktorkę zobaczymy w najnowszym sezonie serialu „Pułapka” w TVN! Kogo zagra? O tym przekonamy się jesienią! 

Młodzi, zdolni, piękni, z poczuciem humoru, cudowni ..🥰...Pamietam czas kiedy w teatrze i na planie zdjęciowym byłam tą najmłodszą... Wartością były uśmiech, wsparcie i szczere, dobre rady starszych koleżanek. Dziś to ja jestem starszą koleżanką po fachu 🤭😜 i uczę się od Nich spontaniczności, swobody, lekkości 👌🏻👌🏻👌🏻Dobrze mi z tym - napisała Sydor na Instagramie pokazując zdjęcie z młodszymi kolegami z planu.

Pasuje jej taka fryzura?

 

Więcej na temat M jak miłość Joanna Sydor