Flesz Fashion Night 2021 za nami! Wśród najpopularniejszych polskich projektanów, którzy w Pałacu Kultury i Nauki zaprezentowali nowe kolekcje nie mogło zabraknąć Violi Piekut. Muzą projektantki była Agnieszka Dygant, która na gali zachwyciła w długim, beżowym trenczu. Na uwagę zasługuje również stylizacja projektantki w kolorze beżu złożona z krótkich garniturowych spodni i marynarki. Te propozycje to klasyka, która zawsze się sprawdza. Zresztą zobaczcie sami!

Reklama

Agnieszka Dygant muzą Violi Piekut na Flesz Fashion Night 2021

Podczas Flesz Fashion Night 2021 gwiazdy zaprezentowały wyjątkowe stylizacje od najpopularniejszych polskich projektantów. Katarzyna Warnke wywołała niemałe emocje suknią od MMC, Julia Wieniawa zachyciła czarną sukienką od Łukasza Jemioła, a Agnieszka Dygant, która jest znana ze świetnego wyczucia stylu na galę założyła skórzany trencz od Violi Piekut, który uzupełniły jedynie złote sandały na szpilce. Projektantka pokazała nowe spojrzenie na klasyczny beżowy trencz i dzięki zastosowaniu skóry oraz dekoracyjnych pasów sprawiła, że klasyka zyskała nowy charakter.

Zobacz także: Flesz Fashion Night 2021: Wszyscy mówią o niezwykłej kreacji Katarzyny Warnke od MMC!

Agnieszka Dygant swoją stylizacją udowodniła, że klasyka zawsze się sprawdza, a klasyczny trencz to baza, która warto mieć w swojej szafie. Tylko spójrzcie, jak gwiazda "Prawa Agaty" prezentowała się na czerwonym dywanie!

AKPA / Jacek Kurnikowski

Agnieszka Dygant wygląda doskonale w obszernym beżowym trenczu. Aktorka nie po raz pierwszy na czerwony dywan wybiera alternatywy dla sukienek wieczorowych i zawsze prezentuje się w nich doskonale.

AKPA / Jacek Kurnikowski

Agnieszka Dygant, Viola Piekut i Edyta Zając w pierwszym rzędzie oglądały pokazy mody najpopularniejszych polskich projektantów podczas Flesz Fashion Night 2021. Edyta Zając również pojawiła się na pokazie w kreacji Violi Piekut. Obie panie prezentowały zupełnie różne wizje projektantki, jednak nam trudno byłoby wskazać tę lepszą opcję!

Reklama

Płaszcze, trencze, kurtki i wiele innych hitów tej jesieni kupisz taniej, wykorzystując kod rabatowy Reserved!

AKPA / Baranowski
Reklama
Reklama
Reklama