Dziwne stylizacyjne pomysły Lupity Nyong'o, Kanyego Westa i Zayna Malika z gali MET Orlando Bloom z tamagotchi w formie ozdoby do garnituru na gali MET 2016 Dziwna stylizacja Lady Gagi na gali MET 2016 will.i.am w kapeluszu z okularami zakrywającymi twarz na gali MET 2016 Zayn Malin z metalowymi rękawami na gali MET 2016
Dziwne stylizacyjne pomysły Lupity Nyong'o, Kanyego Westa i Zayna Malika z gali MET
East News
1/10
Dziwne stylizacyjne pomysły Lupity Nyong'o, Kanyego Westa i Zayna Malika z gali MET
East News

Gala MET co roku stoi pod znakiem innego motywu przewodniego. W poprzednich latach w cenie były punkowe i chińskie inspiracje, a tegoroczna edycja kręciła się wokół... wpływu technologii na modę. Nie mieliśmy wątpliwości, że na czerwonym dywanie zaroi się od oryginalnych stylizacji gwiazd.

Jak wyszło? Część gości zupełnie zignorowała dress code, jak Sarah Jessica Parker i jej nietrafiona stylizacja nawiązująca do XVIII wieku. Były też olśniewające kreacje łączące modę i technologię, jak niesamowita, świecąca w ciemności suknia Claire Danes. Jedno jest pewne: na czerwonym dywanie było bardzo różnorodnie, a gwiazdy i znani fashioniści naprawdę uruchomili wyobraźnię. Od motyli we włosach przez tamagotchi noszone jako biżuterię po kolorowe soczewki kontaktowe - zebraliśmy najdziwniejsze odsłony nowoczesnych inspiracji w wydaniu gwiazd.

Czy któryś z tych looków uznajecie za WPADKĘ? Zagłosujcie w naszej SONDZIE!

 

Polecamy też: Met Gala 2016 - kto zachwycił, kto zszokował... W czym wystąpiły największe gwiazdy?

2/10
Orlando Bloom z tamagotchi w formie ozdoby do garnituru na gali MET 2016
East News

Orlando Bloom stwierdził, że jeden technologiczny akcent w stylizacji wystarczy i przypiął do smokingu... tamagotchi. Co ciekawe, jego partnerka Katy Perry wykorzystała ten sam pomysł, wieszając kultową zabawkę z lat 90. na swojej kreacji od Prady.

3/10
Dziwna stylizacja Lady Gagi na gali MET 2016
East News

Lady Gadze nowoczesny motyw przewodni najwyraźniej nie przypadł do gustu - gwiazda przebrała się za divę z lat 80., a do technologii nawiązywał tylko metaliczny połysk jej looku od Versace.

4/10
will.i.am w kapeluszu z okularami zakrywającymi twarz na gali MET 2016
East News

Trudny do rozpoznania Will.I.Am z zespołu The Black Eyed Peas do smokingu Gucci dobrał dziwne nakrycie głowy, łączące kapelusz i okulary przeciwsłoneczne.

5/10
Zayn Malin z metalowymi rękawami na gali MET 2016
East News

Były członek zespołu One Direction i obecny chłopak Gigi Hadid, Zayn Malik założył garnitur Versace z rękawami inspirowanymi... cyborgami.

6/10
Dziwny look Diane Von Furstenberg z motylami we włosach na gali MET 2016
East News

Diane Von Furstenberg należała do gości, którzy nie wzięli sobie motywu przewodniego do serca. Projektantka postawiła na ciekawą fryzurę z powpinanymi motylami, trafiając do rankingu najdziwniejszych stylizacji imprezy.

7/10
Dziwna fryzura Lupity Nyong'o na gali MET 2016
East News

Cekinowa suknia Lupity Nyong'o nie była szczególnie oryginalna, ale jej fryzura niewątpliwie dodawała całości futurystycznego charakteru.

8/10
Dziwna stylizacja Iriny Shayk na gali MET 2016
East News

Dziwna stylizacja czy po prostu... wpadka? Irina Shayk w niebieskiej sukni od Givenchy Couture wyglądała, jakby pomyliła imprezy.

9/10
Ciara ze srebrnymi włosami na gali MET 2016
ons.pl

Ciara postanowiła dodać stylizacji bardziej futurystycznego charakteru, zakładając srebrną perukę.

10/10
Dziwny look Kanyego Westa z kolorowymi soczewkami kontaktowymi na gali MET 2016
East News

Technologia według Kanye Westa? Jasne soczewki kontaktowe, zapewniające raperowi przenikające spojrzenie.