Ciężarna Joanna Krupa w sukience Nudyess
Instagram

Joanna Krupa podkreśliła ciążowe krągłości sukienką polskiej marki! Wiemy, gdzie i za ile ją kupisz

Ciężarna Joanna Krupa w sukience Nudyess
Instagram

Joanna Krupa już niedługo po raz pierwszy zostanie mamą! Na razie nie wiadomo, czy modelka urodzi chłopca czy dziewczynkę. Joanna Krupa jest bardzo przejęta i podekscytowana nową sytuacją. Celebrytka długo czekała bowiem na moment, aż będzie mogła powiedzieć, że jest w ciąży. 

Joanna Krupa lubi podkreślać swoje ciążowe krągłości. Ostatnio opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym pozuje w cielistej, dopasowanej sukience od polskiej marki. Podoba wam się? Zobaczcie, gdzie i za ile ją kupicie!

Ciężarna Joanna Krupa w sukience marki Nudyess

Joanna Krupa jest teraz częstym gościem w Polsce. Jesienią startuje bowiem kolejna edycja programu "Top Model", gdzie Joasia jest jedną z głównych gwiazd. Modelka, mimo plotek, nie zrezygnowała z tej pracy. Obecnie trwają właśnie nagrania do show TVN. Joanna Krupa stara się jednak korzystać z każdej wolnej chwili i wraz z mężem, który z nią przyleciał, zwiedza piękne zakątki Polski. 

Ostatnio para wybrała się do Kazimierza Dolnego nad Wisłą. Joanna Krupa na wycieczkę wybrała beżową, dopasowaną sukienkę midi, która jest hitem od kilku sezonów. Okazuje się, że jest to projekt polskiej marki Nudyess. Za taki sam model zapłacicie 349 zł. 

Beżowa sukienka Nudyess
Mat. prasowe

Nie tylko Joanna Krupa pokochała projekty marki Nudyess. W ubraniach od polskiego brandu bardzo często możemy zobaczyć między innymi Natalię Siwiec, Małgorzatę Rozenek-Majdan oraz Annę Lewandowską. Każda z nich może się pochwalić doskonałą sylwetką. Natomiast sukienki marki Nudyess idealnie podkreślają ich kobiece wdzięki. 

Małgorzata Rozenek-Majdan pokochał ten model. Gwiazda "Projekt Lady" postawiła jednak na biały kolor

Instagram

Z kolei Natalia Siwiec wybrała model w takim samym kolorze, na jaki zdecydowała się Joanna Krupa. To był strzał w dziesiątkę!

Instagram

 

Więcej na temat Joanna Krupa sukienka
Przeładuj

Natalia Siwiec zapowiedziała, że ma ''asa'' na Dodę. Teraz spotkała się z Piotrem Krysiakiem!

zobacz 01:08