Agnieszka Woźniak-Starak w "Dzień Dobry TVN" zawsze przykuwa uwagę wszystkich widzów. Jedna z jej ostatnich stylizacja również sprawiła, że nie mogliśmy odwrócić od niej wzroku. Wszystko za sprawą boskiej czarno-niebieskiej sukienki w kwiaty marki Vicher, którą Agnieszka wręcz ubóstwia. I to ze wzajemnością! Sukienki marki Vicher są niezwykle oryginalne i mają w sobie coś z klimatu boho, który tak bardzo kojarzy nam się ze zbliżającą się wiosną.

Reklama

Długie sukienki na wiosnę 2022 w stylu Agnieszki Woźniak-Starak

Piękna niebieska sukienka maxi marki Vicher niestety nie należy do najtańszych. Ta, którą widzicie na Agnieszce Woźniak-Starak, kosztuje ok. 1300 złotych. Na szczęście na ratunek przychodzi nam np. Reserved, w którym podczas wyprzedaży na sukienki maxi jesteś w stanie kupić bardzo podobny model już za 99 złotych. Inny, bardzo podobny i pięknie wyglądający model w ruchu, to sukienka Vistuli z najnowszej kolekcji. Niebieski kolor, dekolt w serek podkreślający obojczyki i drobny wzór - te wszystkie elementy składają się na sukienkę idealną!

EastNews/mat. pras.

Sukienki zielone z Reserved na wyprzedaży

Jeśli nie niebieska, to może zielona? Zielonych sukienek maxi w Reserved nie brakuje! Nam wpadło w oko kilka modeli inspirowanych sukienką Agnieszki Woźniak-Starak marki MATTEAU (prawie 2 tys. zł). Sukienka Agnieszki to piękny model o długości maxi w drobny kwiecisty wzór - prawdziwą wiosenną łąkę. Charakteru tej sukience dodają z pewnością romantyczne bufiaste rękawki oraz kwadratowy dekolt. Agnieszka kocha takie kreacje, jednak zawsze dodaje im nieco pazura - tym razem była to czarna shopperka od Ani Kuczyńskiej i rockowe czarne botki.

Mat. pras./inne

Jeśli uda ci się już znaleźć idealną sukienkę na wiosnę, pamiętaj też o odpowiednich do niej butach. Mogą być to bardzo modne cięższe mokasyny lub wiązane botki. To właśnie one będą jednymi z najgorętszych modeli zbliżającej się wiosny 2022.

Reklama

Zobacz także: Agnieszka Woźniak-Starak w "najbrzydszych butach świata" za 4,5 tys. zł!

Zobacz także
Reklama
Reklama
Reklama