Agnieszka Kaczorowska w białej koszuli Agnieszka Kaczorowska w sandałkach na szpilce Agnieszka Kaczorowska w białej koszuli Agnieszka Kaczorowska z czarną torbą Agnieszka Kaczorowska w różowej spódnicy
Agnieszka Kaczorowska w białej koszuli
1/7
Agnieszka Kaczorowska w białej koszuli

Agnieszka Kaczorowska zaprojektowała torebki! Tancerka i aktorka nie zwalnia tempa. Niedawno ruszyła z własnym biznesem i zaczęła sprzedawać włoskie buty do tańca, które do tej pory niedostępne były w Polsce. Aktualnie wraz z Michałem Malinowskim trenuje do "Tańca z Gwiazdami", a mimo wszystko znalazła jeszcze czas na kolejny projekt.

Agnieszka Kaczorowska zaprojektowała torebki dla marki Goshico. Kolekcja powstała na bazie bestsellerowych modeli i została dostosowana dla aktywnych kobiet. Skąd pomysł na współpracę?

Z Małgosią Kotlonek, właścicielką marki GOSHICO spotkałyśmy się trochę przypadkiem, ale że nie ma przypadków i wszystko dzieje się po coś, to postanowiłyśmy coś razem stworzyć. Marzyłam, aby w moim sklepie pojawiły się kolekcje specjalne marek, które prezentują wysoką jakość produktów. GOSHICO wstrzela się w to idealnie! Na co dzień chodzę z tysiącem toreb, bo nie wszystko mieściło mi się w jednej. Wpadłam na pomysł, aby zrobić taki zestaw, który połączy wygodę z funkcjonalnością! Tak powstała kolekcja dla aktywnych kobiet sygnowana moim nazwiskiem.

Zobaczcie zdjęcia i napiszcie, czy podoba Wam się kolekcja!

 

Zobacz: Agnieszka Kaczorowska znalazła nową miłość? Duże zmiany w życiu tancerki!

2/7
Agnieszka Kaczorowska w sandałkach na szpilce
3/7
Agnieszka Kaczorowska w białej koszuli
4/7
Agnieszka Kaczorowska z czarną torbą
5/7
Agnieszka Kaczorowska w różowej spódnicy
6/7
Agnieszka Kaczorowska w białej koszuli
7/7
Agnieszka Kaczorowska w różowej spódnicy
Więcej na temat Agnieszka Kaczorowska