Agnieszka Kaczorowska razem z mężem postanowili założyć szczególną fundację, dzięki której chcą walczyć z hejtem i przemocą w sieci. Aby rozszerzyć popularność swojej działalności, wybrali się do "Dzień dobry TVN". Aktorka zadała szyku w telewizyjnym studio, choć postawiła na bardzo neutralną i delikatną stylizację. Poszczególne części garderoby gwiazdy to największe hity sezonu. Agnieszka Kaczorowska połączyła ze sobą ubrania w dużym przedziale cenowym. Jak wyszło?

Reklama

Agnieszka Kaczorowska w beżowej stylizacji. Postawiła na sukienkę za 100 złotych i płaszcz za 3 tysiące!

Agnieszka Kaczorowska pojawiła się w studiu "Dzień dobry TVN" by poruszyć temat walki z hejtem. Niestety, aktorka bardzo mocno doświadczyła tego zjawiska w swoim życiu. Wystarczy wspomnieć wpis aktorki o "modzie na brzydotę" czy krytykę za to, jak pokazuje swoje relacje z mężem w sieci. Małżeństwo postanowiło więc przeciwdziałać temu zjawisku realnie i założyło stowarzyszenie, o którym opowiedzieli w studio TVN. Agnieszka Kaczorowska relacjonowała drogę do telewizji i duże zainteresowanie wzbudziła jej stylizacja. Aktorka wydała na nią 4,5 tysiąca złotych.

Zobacz także: Agnieszka Kaczorowska szczerze o kompleksach. "Czułam się po prostu brzydka"

Agnieszka Kaczorowska nie lubi eksperymentować z modą. Aktorka wybiera zawsze sprawdzone i ponadczasowe rozwiązania. Gwiazda uwielbia łagodne kolory, kobiece kształty ubrań i buty na wysokim obcasie. Tym razem aktorka zdecydowała się na ubrania utrzymane w bieli i bardzo jasnych beżach. Płaszcz, na który postawiła, to legendarna marka Max Mara. Te ultrakobiece i bardzo wygodne płaszcze to hit, które kocha wiele gwiazd. Agnieszka Kaczorowska wybrała model Balta Weekend, czyli płaszcz dwustronny! Jedna ze stron jest biała, druga jasnobeżowa. Dzięki temu możemy dobierać kolor do naszych preferencji. Ten płaszcz kosztuje 2700 złotych.

agakaczor/Instagram

Zobacz także: Agnieszka Kaczorowska wyjaśnia, dlaczego nie pokazuje twarzy córek. Wbija szpilę innym znanym mamom?

Zobacz także

Aktorka postawiła także na sukienkę z golfem z Zary za 139 złotych, którą zestawiła z białymi kozakami za kolano z butiku Małgorzaty Rozenek! Ten model w sklepie Mrs. Drama kosztuje 1100 złotych i zdecydowanie należy do jednego z bestsellerów marki. Agnieszka Kaczorowska dobrała do zestawu torebkę firmy Wojas za 499 złotych.

agakaczor/Instagram

Aktorka bardzo umiejętnie połączyła produkty z wyższej półki z rzeczami z sieciówki. Dzięki temu uzyskała bardzo naturalny i udany efekt niezobowiązujący, ale elegancki. A jak Wam się podoba ta stylizacja?

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama