Wraca serial z Joanną Brodzik Wraca serial "Pensjonat nad rozlewiskiem"  - Sylwia Juszczak Wraca serial "Pensjonat nad rozlewiskiem" z Joanną Brodzik Wraca serial "Pensjonat nad rozlewiskiem"  - Sylwia Juszczak i Joanna Brodzik Joanna Brodzik w nowej fryzurze
Wraca serial z Joanną Brodzik
1/8
Wraca serial z Joanną Brodzik

Rozpoczęły się zdjęcia do kontynuacji serialu "Cisza nad rozlewiskiem", tym razem pod tytułem "Pensjonat pod rozlewiskiem" na podstawie powieści Małgorzaty Kalicińskiej! Kogo zobaczymy w kontynuacji tego hitu? Oczywiście Joannę Brodzik, czyli serialową Małgosię Jantar. Aktorka na potrzeby produkcji zmieniła fryzurę:

Kochani, czas zdjęć i powrót nad rozlewisko to dla mnie także czas zmian. Zmiana mojego imagu - zupełnie nowa fryzura pozwoli mi lepiej odnaleźć się w postaci Małgosi, ale też określa mnie samą na nowo.Wiecie jak bardzo lubię zmiany, dlatego też dziś prezentuje Wam backstage sesji okładkowej dla magazynu Sens, który już niedługo trafi do kiosków. Przesyłam Wam mały przedsmak sesji i wracam na plan! Ściskam Was najserdeczniej - pisze aktorka na swoim Facebooku. 

Wraca serial z Joanną Brodzik!

W serialu "Pensjonat nad rozlewiskiem" zobaczymy również Olgę Frycz jako Marysię Jantar, Antka Królikowskiego czyli Kubę Milewicza czy Sylwię Juszczak. Aktorzy na swoich Instagramach chwalą się zdjęciami z planu i bardzo cieszą się z powrotu nad rozlewisko. Produkcję najpewniej zobaczymy jesienią w TVP 1. Zobaczcie zdjęcia! 

Zobacz także:  Kultowy serial powraca na ekrany! Czy Joanna Brodzik zrezygnuje z grania w „Miłości nad rozlewiskiem”?

2/8
Wraca serial "Pensjonat nad rozlewiskiem"  - Sylwia Juszczak
3/8
Wraca serial "Pensjonat nad rozlewiskiem" z Joanną Brodzik
4/8
Wraca serial "Pensjonat nad rozlewiskiem"  - Sylwia Juszczak i Joanna Brodzik
5/8
Joanna Brodzik w nowej fryzurze
6/8
Wraca serial "Pensjonat nad rozlewiskiem" - Antek Królikowski
7/8
Wraca serial "Pensjonat nad rozlewiskiem" - Antek Królikowski i Olga Frycz
8/8
Wraca serial "Pensjonat nad rozlewiskiem"  - Olga Frycz