Za marzenia ogladalnosć pierwszego odcinka
Mat. prasowe

 

Już są! Oto pierwsze wyniki oglądalności nowego serialu TVP2 "Za marzenia"! Hit? Oczywiście! Nie mogło być inaczej. Jak donosi Telewizja Polska, serial o trójce młodych przyjaciół śledziło ponad 3,2 miliona widzów! To bardzo dobrze jak na nowy serial! Ale to nie wszystko. W grupie komercyjnej oglądało "Za marzenia" aż 1,8 miliona widzów.

 

Gratulujemy udanego startu! To ogromny sukces twórców serialu i Telewizji Polskiej.

 

Powtórka pierwszego odcinka:

w piątek (2 marca) o 14:55

w niedzielę (4 marca) o 18:35

 

 

O czym jest serial "Za marzenia"?

Co tydzień w poniedziałki możecie śledzić perypetie dwudziestosześciolatków: Zosi, dyplomowanej psycholog (Maja Bohosiewicz), Anki, charakteryzatorki na planie telenoweli (Anna Karczmarczyk) i Bartka (Piotr Nerlewski) , żyjącego dniem dzisiejszym niedoszłego bankowca.

 

Zobacz: "Kiedy w miłości ktoś ją zdradzi, nie bierze jeńców" Anna Karczmarczyk w nowym serialu "Za marzenia". Jaka jest jej Anka?

 

Przyjaciele mieszkają razem w Warszawie od czasów studiów, wspólnie przeżywają wzloty i upadki, wspierają się w trudnych chwilach i dzielą troskami. W pierwszym odcinku Ankę zdradził ukochany, Zosia straci nadzieję na pracę z jej guru psychologii, a Bartek będzie musiał powiedzieć rodzicom, że nie skończył studiów nie pracuje w banku, tylko sprzedaje hot-dogi.

 

Zapraszamy do dyskusji o polskich serialach na grupę na Facebooku, którą znajdziecie pod TYM linkiem.

 

Czy cała trójka pozbiera się z rozczarowań i zawalczy dalej o marzenia? Oglądaj kolejny odcinek w poniedziałek 5 marca o 21.35 w TVP2

 

Zobacz: Już dziś premiera nowego serialu "Za marzenia". Co o swojej roli mówi Piotr Nerlewski? Za co pokochamy serialowego Bartka?

 

Piotr Nerlewski, Anna Karczmarczyk, Maja Bohosiewicz.

Ekipa serialu
ONS.pl

 

"Za marzenia" to serial o przygodach trójki przyjaciół mieszkających w Warszawie. 

Za marzenia
Karolina Grabowska / FormaProduction