Za marzenia ogladalnosć pierwszego odcinka
Mat. prasowe

Znamy oglądalność pierwszego odcinka serialu "Za marzenia". Sukces czy porażka?

Za marzenia ogladalnosć pierwszego odcinka
Mat. prasowe

 

Już są! Oto pierwsze wyniki oglądalności nowego serialu TVP2 "Za marzenia"! Hit? Oczywiście! Nie mogło być inaczej. Jak donosi Telewizja Polska, serial o trójce młodych przyjaciół śledziło ponad 3,2 miliona widzów! To bardzo dobrze jak na nowy serial! Ale to nie wszystko. W grupie komercyjnej oglądało "Za marzenia" aż 1,8 miliona widzów.

 

Gratulujemy udanego startu! To ogromny sukces twórców serialu i Telewizji Polskiej.

 

Powtórka pierwszego odcinka:

w piątek (2 marca) o 14:55

w niedzielę (4 marca) o 18:35

 

 

O czym jest serial "Za marzenia"?

Co tydzień w poniedziałki możecie śledzić perypetie dwudziestosześciolatków: Zosi, dyplomowanej psycholog (Maja Bohosiewicz), Anki, charakteryzatorki na planie telenoweli (Anna Karczmarczyk) i Bartka (Piotr Nerlewski) , żyjącego dniem dzisiejszym niedoszłego bankowca.

 

Zobacz: "Kiedy w miłości ktoś ją zdradzi, nie bierze jeńców" Anna Karczmarczyk w nowym serialu "Za marzenia". Jaka jest jej Anka?

 

Przyjaciele mieszkają razem w Warszawie od czasów studiów, wspólnie przeżywają wzloty i upadki, wspierają się w trudnych chwilach i dzielą troskami. W pierwszym odcinku Ankę zdradził ukochany, Zosia straci nadzieję na pracę z jej guru psychologii, a Bartek będzie musiał powiedzieć rodzicom, że nie skończył studiów nie pracuje w banku, tylko sprzedaje hot-dogi.

 

Zapraszamy do dyskusji o polskich serialach na grupę na Facebooku, którą znajdziecie pod TYM linkiem.

 

Czy cała trójka pozbiera się z rozczarowań i zawalczy dalej o marzenia? Oglądaj kolejny odcinek w poniedziałek 5 marca o 21.35 w TVP2

 

Zobacz: Już dziś premiera nowego serialu "Za marzenia". Co o swojej roli mówi Piotr Nerlewski? Za co pokochamy serialowego Bartka?

 

Piotr Nerlewski, Anna Karczmarczyk, Maja Bohosiewicz.

Ekipa serialu "Za marzenia"
ONS.pl

 

"Za marzenia" to serial o przygodach trójki przyjaciół mieszkających w Warszawie. 

Za marzenia
Karolina Grabowska / FormaProduction

Przeładuj

Patrycja Markowska strajkowała w ważnej sprawie! "Gubimy się!"

zobacz 02:40