Wiktoria Gąsiewska, Adam Zdrójkowski
Instagram/Wiktoria Gąsiewska

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski zagrają parę w kolejnym serialu! Którym? Wiemy!

Wiktoria Gąsiewska, Adam Zdrójkowski
Instagram/Wiktoria Gąsiewska

Miłość im służy! Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski, młode gwiazdy Rodzinki.pl zagrają parę w kolejnym serialu! Jak czytamy w najnowszym numerze magazynu „Flesz" zobaczymy ich „W rytmie serca” w Polsacie! 

 

Twórcy serialu zaproponowali im role uczniów, którzy zagrają parę w szkolnym spektaklu „Romeo i Julia". Wiktoria i Adam grają od kilku lat role w różnych serialach i filmach, ale od kiedy są razem producenci widzą w nich jeszcze większy potencjał. Ich związek został wystawiony ostatnio na próbę, bo Wiktoria wystąpi „Tańcu z gwiazdami" i zaczęła dużo czasu spędzać ze swoim partnerem tanecznym Oskarem Dziedzicem. Czy Adam nie jest przypadkiem zazdrosny?

Nie da się ukryć, że Adam jest o mnie zazdrosny, ale ta zazdrość jest urocza. Zauważyłam, że częściej mogę liczyć na wyznania miłości - śmieje się w rozmowie z „Fleszem" Wiktoria.

Aktorka jest w komfortowej sytuacji, bo ma już dwóch nauczycieli - tancerza, z którym od niedawna trenuje i Adama, który dwa lata temu też tańczył w „TzG”. Więcej informacji o parze młodych aktorów znajdziesz w magazynie „Flesz".

 

ZOBACZ: Kto zarabia więcej - Wiktoria Gąsiewska czy Adam Zdrójkowski? Ujawniono zarobki młodych gwiazd seriali!

 

 

Wiktoria i Adam znali się z planów filmowych zanim zostali parą. 

Adam Zdrójkowski, Wiktoria Gąsiewska
Instagram

Są razem od pół roku.

Wiktoria Gąsiewska, Adam Zdrójkowski
Instagram/Wiktoria Gąsiewska

Przeładuj

Życie serialowej babci z "rodzinki.pl" Haliny Skoczyńskiej było pełne dramatów: "W wieku 30 lat uciekłam grabarzowi spod łopaty"

zobacz 02:05