Dorota Chotecka z "Rancza" zachwyca na premierze

Więcławska z "Rancza" zachwyciła na premierze sztuki! Co za kreacja!

Dorota Chotecka z "Rancza" zachwyca na premierze

Wczoraj w Teatrze Kamienica odbyła się oficjalna premiera sztuki „Upiór w kuchni”. Wśród gwiazd pojawiła się Dorota Chotecka i jej mąż, Radosław Pazura! Jak prezentowała się słynna Krysia Więcławska z „Rancza”? Zobaczcie sami! 

Dorota Chotecka zachwyca na premierze!

Dorota Chotecka w serialu "Ranczo" stworzyła jedną z najbardziej charakterystycznych ról! Więcławska z prostej kierowniczki sklepu stała się silną i odważną wójtową oraz bizneswoman, która inspirowała kolejne kobiety o poprawę bytu w Wilkowyjach! Choć "Rancza" nie ma już na antenie od kilku lat, widzowie mają ogromny sentyment do aktorów! Zobaczcie, jak Dorota Chotecka prezentowała się na premierze spektaklu!

Dorota Chotecka z "Rancza" zachwyca na premierze

Za kilkanaście dni aktorka kończy 54 lata!

Dorota Chotecka z "Rancza" zachwyca na premierze

Co dalej z "Ranczem"?

Niestety, informacje o powrocie serialu to tylko marzenie widzów! Po dramatycznej śmierci Pawła Królikowskiego, czyli serialowego Kusego, reżyser "Rancza" zaznaczył, że nie ma praktycznie żadnej możliwości na powrót:

W tej sytuacji jest to niemożliwe, żebyśmy ruszyli ze zdjęciami. Ta smutna wiadomość, która nami wszystkimi wstrząsnęła, spowodowała, że możliwość nakręcenia filmu praktycznie upadła na zawsze - powiedział Wojciech Adamczyk w rozmowie z Onetem.

Dorota Chotecka na planie "Rancza"

Dorota Chotecka na planie serialu "Ranczo"
Instagram

 

Więcej na temat Ranczo
Przeładuj

Kate i William przez lata trzymali to w tajemnicy. Teraz wszystko wyszło na jaw! Kate będzie wściekła?

zobacz 01:06