Plebiscyt Party.pl W rytmie serca
Mat. prasowe
1/4
Mat. prasowe

 

Fani serialu "W rytmie serca" odliczają dni do rozpoczęcia kolejnego, trzeciego już sezonu, który powraca na antenę Polsatu na początku września. Przed wakacjami byliśmy świadkami trudnych rozstań. Przypomnijmy, że Maria (Barbara Kurdej-Szatan) postanowiła rozmówić się ze swoją rywalką, Weroniką (Maria Dębska). Lekarka poczuła się zagrożona. Na jaw wyszło bowiem, że Weronika jest w ciąży z Adamem (Mateusz Damięcki)! Wygląda na to, że to nie jedyny problem, z jakim przyjdzie się zmierzyć Żmudzie. Świadczy o tym między innymi zdjęcie, jakie pojawiło się na Instagramie Damięckiego. Czy jego bohater trafi za kratki?! Zobaczcie naszą galerię i dowiedzcie się więcej!

 

POLECAMY: O dzieciach i pocałunkach na planie "W rytmie serca". Kurdej-Szatan i Damięcki zdradzają swoje tajemnice!

2/4
Instagram

 

Mateusz Damięcki, który wciela się w postać Adama Żmudy, pochwalił się na Instagramie intrygującym zdjęciem, które pochodzi z planu 3. sezonu serialu "W rytmie serca". Widać na nim głównego bohatera, który... siedzi w celi!

 

- Wakacje, wakacje, no i po wakacjach. Żarty się skończyły, trzeba popracować ;) #wrytmieserca@wrytmieserca.official@wrytmieserca_fani @wrytmieserca_fc - napisał enigmatycznie Mateusz Damięcki. 

3/4
Mat. prasowe

 

Przypomnijmy, że ojciec Adama (Artur Żmijewski) wdał się w konflikt z gangsterami. Niestety, wpłynęło to również na życie jego najbliższych, szczególnie jego syna. Czyżby Adam miał trafić do więzienia przez błędy swojego ojca? Dowiemy się tego już jesienią! 

4/4
Plebiscyt Party.pl W rytmie serca
Mat. prasowe

 

Przypomnijmy, że związek Marii i Adama również stanie pod znakiem zapytania. Gdy na jaw wyjdzie, że była kochanka lekarza jest z nim w ciąży, nad tą dwójką zbiorą się czarne chmury. Nawet ich syn, zacznie żałować, że wrócili do siebie

 

- Bez ciebie było nam lepiej - wykrzyczy podczas jednej z kłótni Grześ.

 

Czy Maria i Adam przetrwają kryzys? A może ich drogi na zawsze się rozejdą? Odpowiedź już jesienią w nowych odcinkach serialu "W rytmie serca"!