Basia Kurdej Szatan o nowych odcinkach W rytmie serca W rytmie serca - opis W rytmie serca - Maria będzie z Adamem?
Basia Kurdej Szatan o nowych odcinkach W rytmie serca
1/4
Basia Kurdej Szatan o nowych odcinkach W rytmie serca

 

Tuż przed wakacjami byliśmy świadkami zaskakujących zwrotów akcji w serialu "W rytmie serca". Choć Adam (Mateusz i Damięcki) i Maria (Barbara Kurdej-Szatan) wrócili do siebie, ich szczęście nie trwało zbyt długo. Nad ich związkiem zawisły czarne chmury, gdy okazało się, że była partnerka przystojnego lekarza, Weronika (Maria Dębska), jest w ciąży. Choć początkowo kobieta nie chciała przyznać, kto jest ojcem nienarodzonego jeszcze dziecka, wszystko wskazywało na Adama.

Po wakacjach związek przystojnego lekarza i Marii będzie musiał zmierzyć się z kolejnymi trudnościami. Czy uda im się to przetrwać? Zobaczcie naszą galerię i dowiedzcie się więcej!

 

POLECAMY: Serial roku 2018 - wielki plebiscyt magazynu "Party"

2/4
Mat. prasowe

 

Przed wakacjami między Marią a Weroniką doszło do konfrontacji. Pierwsza z nich nie chciała dłużej żyć w niepewności. Maria spotkała się z rywalką, aby wyjaśnić całą sytuację. Rozmowa nie należała do najłatwiejszych. W końcu każda z nich kocha Adama i w dodatku... ma z nim dziecko! 

3/4
W rytmie serca - opis

 

Po wakacjach okaże się, że Weronika straci ciążę! To jednak nie rozwiążę zagmatwanej sytuacji, w jakiej znaleźli się główni bohaterowie. Adam i Maria wciąż będą się kłócić. Napięcie między rodzicami wyczuje Grzesio. Chłopiec będzie miał dość atmosfery panującej w domu i w końcu wykrzyczy ojcu prosto w twarz, co o tym wszystkim myśli.

- Bez ciebie było nam lepiej - stwierdzi chłopiec.

4/4
W rytmie serca - Maria będzie z Adamem?
Polsat

 

Z kim ostatecznie zwiąże się Adam? Czy Weronika zdoła odbić go Marii? Dowiemy się tego już niedługo w 3. sezonie serialu "W rytmie serca", który startuje w Polsacie jesienią! Będziecie oglądać? :) 

Więcej na temat W rytmie serca