Kogo zagrają gwiazdy serialu "W rytmie serca"? Basia Kurdej Szatan na konferencji serialu "W rytmie serca" Basia Kurdej Szatan i Mateusz Damięcki na konferencji serialu "W rytmie serca" Ela Romanowska na konferencji serialu "W rytmie serca" Małgorzata Foremniak na konferencji serialu "W rytmie serca"
Kogo zagrają gwiazdy serialu "W rytmie serca"?
ONS
1/10
Kogo zagrają gwiazdy serialu "W rytmie serca"?
ONS

Już 10 września widzowie Polsatu będą mogli zobaczyć premierowy odcinek nowego serialu "W rytmie serca". W produkcji zobaczymy takie gwiazdy jak: Barbara Kurdej-Szatan, Mateusz Damięcki, Małgorzata Foremniak, Elżbieta Romanowska, Zbigniew Zamachowski czy Piotr Fronczewski. W jakie role aktorzy wcielą się w  "W rytmie serca"? Tego dowiecie się z naszej galerii. Jedno jest pewne - zapowiada się, że serial będzie hitem Polsatu! 

Zobaczcie opisy postaci nowego serialu "W rytmie serca"! Kogo zagra Barbara Kurdej-Szatan, Mateusz Damięcki i pozostałe gwiazdy? Zapraszamy do naszej galerii!

 

Zobacz także: Mamy nowy zwiastun "W rytmie serca"! Co wydarzy się w pierwszym odcinku?

2/10
Basia Kurdej Szatan na konferencji serialu "W rytmie serca"
ONS.pl

Barbara Kurdej-Szatan zagra pielęgniarkę Marię Biernacką. Maria przed laty studiowała medycynę w Warszawie i wówczas poznała Adama Żmudę (w tej roli Mateusz Damięcki). Połączył ich ognisty romans. Jednak gdy ich związek się rozpadł, Maria rzuciła studia. Teraz jest pielęgniarką w przychodni i mieszka w Kazimierzu Dolnym, gdzie zaczęła nowe życie. Maria ma 8-letniego syna Grzesia. Pielęgniarka chce stworzyć dla niego prawdziwy dom i wydaje się, że doktor Robert Nowakowski, może być idealnym materiałem na ojca. Jednak kiedy w Kazimierzu pojawia się Adam Żmuda, dawne uczucia wracają, a Maria zaczyna się zastanawiać, czy bezpieczny związek z Nowakowskim to dobry wybór. 

3/10
Basia Kurdej Szatan i Mateusz Damięcki na konferencji serialu "W rytmie serca"
ONS.pl

Mateusz Damięcki to serialowy Adam Żmuda. Młody i utalentowany chirurg, którego karierę przerywa ostry konflikt z szefem. Lekarz chce dołączyć do Lekarzy Bez Granic i pojechać na misję do Afryki. Zanim jednak wyjedzie trafia do Kazimierza Dolnego, gdzie spotyka dwie piękne kobiety: Marię i Weronikę. 

4/10
Ela Romanowska na konferencji serialu "W rytmie serca"
ONS.pl

Elżbieta Romanowska zagra recepcjonistkę w przychodni. Serialowa Ewa nie ma szczęścia w miłości, ale nie traci nadziei, że kiedyś odnajdzie swoją drugą połówkę.  

5/10
Małgorzata Foremniak na konferencji serialu "W rytmie serca"
ONS.pl

Małgorzata Foremniak zagra bezwzględną bizneswoman, która przed laty była kochanką Edwarda Wilczyńskiego i doprowadziła do rozpadu rodziny Adama  Żmudy. Teraz chce odkupić mieszkanie od chirurga, które odziedziczył po ojcu. 

6/10
Maria Dębska na konferencji serialu "W rytmie serca"
ONS.pl

Maria Dębska wcieli się w szefową posterunku policji w Kazimierzu. To pełna energii, romantyczna kobieta. W trakcie jednej z akcji serialowa Weronika Nowacka ulega wypadowi a ratuje ją przystojny Adam Żmuda. Policjantka jest nim oczarowana...

7/10
Zbigniew Zamachowski na konferencji serialu "W rytmie serca"
ONS.pl

Zbigniew Zamachowski wcieli się w Bogdana Gancarza, byłego szwagra doktora Zycha. Bogdan kilka ostatnich lat spędził w więzieniu, ale pewnego dnia zjawia się w Kazimierzu i okazuje się, że jest śmiertelnie chory. Bogdan prosi dr Zycha, by mu pomógł.

8/10
Magdalena Kumorek
AKPA

Magda Kumorek czyli serialowa Agnieszka to starsza siostra Adama Żmudy. Agnieszka również jest lekarzem. Mieszka z całą rodziną w Kanadzie. 

9/10
ALLONS_1072612.jpg
ONS

Piotr Fronczewski zagra właściciela przychodni w Kazimierzu. Szef i zarazem przyjaciel Marii, w przeszłości znał także rodziców Adama Żmudy, a jako lekarz pomógł Adamowi przyjść na świat. Dr Zych od śmierci żony całkowicie poświęca się pracy i tego samego oczekuje od pozostałych lekarzy.

10/10
Piotr Polk

Piotr Polk, czyli serialowy doktor Robert Nowakowski jest ordynatorem chirurgii w szpitalu powiatowym w Jabłonowie. Jest związany z Marią i od samego początku czuje niechęć do Adama Żmudy. W pracy docenia jednak talent i profesjonalizm Żmudy.