Brzydula 2
TVN/TOMASZ URBANEK EAST NEWS

"BrzydUla" 2: Krytyczne komentarze na temat nowego życia Uli Cieplak! "Zrobienie z Uli kury domowej to zły pomysł... "

Brzydula 2
TVN/TOMASZ URBANEK EAST NEWS

Kontynuacja serialu "BrzydUla" była długo wyczekiwana przez widzów pierwszego sezonu. Co prawda pierwszy odcinek przyciągnął przed telewizory aż 1,23 mln widzów i jest hitem TVN7, jednak w sieci pojawiło się sporo gorzkich słów krytyki głównie na temat nowego życia Uli Cieplak. Okazuje się, że widzom, którzy aż 10 lat czekali na nowe odcinki "BrzydUli" nie podoba się fakt, że główna bohaterka została sprowadzona do roli zaniedbanej matki, która musi walczyć o uwagę Marka. Fanom brakuje też Violi i Pshemko, którzy zawsze wprowadzali ciekawe wątki. W nowym sezonie dotychczas widzimy jedynie problemy małżeńskie Uli i Marka. 

Nie jesteś kurą domową, a chcesz przygotować pyszny obiad? Wykorzystaj kod rabatowy Empik i zamów książkę kucharską!

Krytyczne komentarze na temat nowego życia "BrzydUli"! 

Pierwszy odcinek nowej "BrzydUli" był długo wyczekiwany przez fanów serialu, stąd nie dziwią duże wyniki oglądalności. Jednak, czytając komentarze widzów w mediach społecznościowych szybko okazuje się, że nie tego się spodziewali. Ula z pięknej kobiety, która pnie się po szczeblach kariery zmieniła się w Matkę Polkę. Zaniedbana w pomiętej koszuli z dzieckiem na rękach biegnie do firmy odwiedzić męża, a tam o zgrozo... zostaje pomylona z bufetową, a w łazience słyszy rozmowę dwóch modelek na swój temat, które wprost z niej żartują. Taki obraz Uli nie podoba się fanom serialu:

Żona prezesa wielkiej korporacji, która sama kiedyś była prezesem lata w wymiętolonej obszernej koszuli, w koszmarnej peruce i z wypchanymi na chomika policzkami...Niestety..to nie ta sama Brzydula...

Zrobienie z Uli kury domowej to zły pomysł... Jest śmiesznie, ale szkoda mi Uli, że teraz ona lata za Markiem i zazdrości, jak patrzy na ładne i szczupłe dziewczyny... Może się jeszcze wszystko odmieni albo będzie rozwód

szkoda że po tej eleganckiej niezależnej Uli sprzed 10 lat nic nie zostało.... no i że Marek nie jest tym Markiem szaleńczo zakochanym w Brzydkiej Ulce... dobrze że chociaż Sebastian i Adam trzymają poziom sprzed lat ;)

Niektóre  Internautki podkreślają, że jedynie Filip Bobek ratuje nowy sezon "BrzydUli" i  tylko dla niego oglądają kolejne odcinki:

a obejrzałam wszystkie 5 ale to bardziej ze względu na Marka Dobrzańskiego.Przyznam jednak szczerze,że nawet jemu ciężko będzie uratować ten serial.Filip Bobek jest mistrzem w tej roli, ale nie jest cudotwórcą.

Za mało dialogów jak dla mnie. Zlepek lekko tylko powiązanych scen. Zdecydowanie bardziej podobała mi się I część, ale na Marka zawsze miło popatrzeć😍

Sądzicie, że serial się rozkręci i widzowie zmienią zdanie na temat kontynuacji "BrzydUli"?

Zobacz także: QUIZ: Jak uważnie oglądaliście pierwszy odcinek "BrzydUli 2"? QUIZ

 

Wielu widzów jest rozczarowanych, że w nowym sezonie nie zobaczyli przebojowej Uli po metamorfozie, ale kobietę z trójką dzieci, która musi walczyć o uwagę męża.

Małgorzata Socha i Julia Kamińska na planie Brzyduli

Tak Ula Cieplak wyglądała w 1. sezonie "BrzydUli".

East News

 

 

Więcej na temat Brzydula
Przeładuj

Tak wygląda grób Pawła Królikowskiego rok po śmierci. Rodzina jest bezsilna. Chcą postawić mu pomnik, ale jest problem

zobacz 00:43