Tomasz Karolak

Tomasz Karolak - przykładny tata. Ale kiedyś tak nie było... Aktor mówi, co go zmieniło

Tomasz Karolak

Tomasz Karolak jest lepszym ojcem dzięki pracy przy serialu "Rodzinka.pl". Aktor przyznał, że na planie serialu sporo się nauczył. Praca z dziećmi była świetną lekcją aktorstwa i... rodzicielstwa.

Jakim tatą jest Tomasz Karolak?

Aktor ma już spore doświadczenie w byciu ojcem. Tomasz Karolak oraz jego partnerka Viola Kołakowska mają razem dwoje dzieci: ośmioletnią Leną oraz dwuletniego Leona. Dzieci aktora rosną jak na drożdżach, a Karolak, mimo licznych zobowiązań zawodowych, stara się im poświęcać każdą wolną chwilę. Założył nawet bloga dla młodych rodziców. Jak sam przyznał, tego jak być lepszym tatą dla swoich pociech, nauczyła go praca z dziećmi na planie serialu "Rodzinka.pl". Wspólnie ze swoją serialową partnerką Małgorzatą Kożuchowską właśnie podczas pracy nad serialem nabrali wprawy w opiece nad dziećmi:

Oboje z Małgosią zdobyliśmy na planie sporo doświadczenia. Ta sztuczna rodzina serialowa dała mi bardzo dużo wiedzy, jak mam postępować w mojej prawdziwej rodzinie, która jest dla mnie bardzo ważna (...) W końcu okazało się, że ten mój świat zawodowy, czyli plan serialu, zmienił mój prawdziwy świat na lepsze. W serialu nauczyłem się rodziny! - zdradził Tomasz Karolak w "Super Expressie".

To spora zmiana, aktor bowiem przez lata podkreślał, że najbardziej w życiu ceni sobie wolność.

 

Zobacz też: Tomasz Karolak zrobił film dla swojej córki. Lenka będzie zachwycona!

 

Tomasz Karolak jest świetnym tatą

 

Tomasz Karolak

 

Aktor poświęca swoim dzieciom każdą wolną chwilę

 

Tomasz Karolak z dziećmi

 

Tomasz Karolak ze swoją partnerką Violą Kołakowską

 

Tomasz Karolak, Viola Kołakowska

 

 

Więcej na temat Tomasz Karolak
Przeładuj

Oto hitowe wózki dzieci gwiazd! Najdroższy kosztował 20 tysięcy, najtańszy - niecałe 500 zł!

zobacz 01:40