Która gwiazda wraca do M jak miłość? Tamara Arciuch w sukni ślubnej i Jacek Kopczyński w M jak Miłość Tamara Arciuch i Jacek Kopczyński w M jak Miłość Tamara Arciuch w sukni ślubnej i Jacek Kopczyński klęczy w M jak Miłość Tamara Arciuch na konferencji marki BaByliss
Która gwiazda wraca do M jak miłość?
mat. prasowe/ONS
Wspaniała wiadomość!
1/5
Która gwiazda wraca do M jak miłość?
mat. prasowe/ONS

Tamara Arciuch, Agnieszka Więdłocha czy Joanna Koroniewska? Która gwiazda wraca do "M jak miłość"? Wszystkie trzy aktorki zniknęły z serialu TVP, jednak teraz jedna z nich znów dołączy do ekipy MJM!  Czyżby fani wreszcie doczekali się powrotu serialowej Małgosi, w którą przez wiele lat wcielała się Joanna Koroniewska? A może w "M jak miłość" znów zobaczymy byłą żonę Pawła Mroczka, Joannę? Pamiętacie, że w jej rolę wcielała się piękna Agnieszka Więdłocha? Fani serialu czekają również na powrót Anny, którą grała Tamara Arciuch...

Która aktorka wraca do "M jak miłość"? Sprawdźcie sami! 

Zobacz także: Tamara Arciuch i Bartłomiej Kasprzykowski są wspaniałymi rodzicami. Zobacz ich urocze zdjęcia z córką!

2/5
Tamara Arciuch w sukni ślubnej i Jacek Kopczyński w M jak Miłość

Do serialu wraca Tamara Arciuch! Aktorka, która w listopadzie 2016 roku urodziła córkę zniknęła z uwielbianego przez widzów serialu. Teraz jednak, jak informuje Fakt aktorka znów będzie wcielać się w postać Anny!

Tamara wraca na plan „M jak miłość” w listopadzie tego roku. Jej bohaterka pojawi się więc na wizji wiosną- zdradził informator Faktu. 

Przypominamy, że kiedy Tamara Arciuch zaszła w ciążę, jej serialowa bohaterka razem z partnerem wyjechała do Nicei, gdzie otworzyła kolejny pensjonat. Teraz Anna wraca do Polski!  

3/5
Tamara Arciuch i Jacek Kopczyński w M jak Miłość

Tamara oczekiwała wtedy narodzin córeczki, chciała odpocząć od pracy i skupić się na macierzyństwie. Ale już w kwietniu tego roku powoli zaczęła wracać na kolejne plany zdjęciowe. Teraz po prostu przyszedł czas na „M jak miłość”- zdradza źródło tabloidu.

 

4/5
Tamara Arciuch w sukni ślubnej i Jacek Kopczyński klęczy w M jak Miłość

Cieszycie się z powrotu serialowej Anny? My bardzo! Już nie możemy doczekać się odcinków z udziałem Tamary Arciuch. 

5/5
Tamara Arciuch na konferencji marki BaByliss
East News
Więcej na temat Tamara Arciuch M jak miłość