W "M jak miłość" pojawi się nowy bohater! Wszystko wskazuje na to, że nowe odcinki serialu przyniosą widzom sporo emocji. Jakiś czas temu dowiedzieliśmy się, że na plan serialu po 13 latach wróciła Weronika Rosati, której bohaterka mocno namiesza w życiu Budzyńskiego (Krystian Wieczorek), a wczoraj informowaliśmy, że do obsady "Mjm" dołączyła również Anna Oberc. Teraz okazuje się, że to nie koniec nowości! Jak donosi "Super Express" w hicie o Mostowiakach zagra również syn znanego gwiazdora!

Reklama

Nowy bohater namiesza w "M jak miłość"

Okazuje się, że do "M jak miłość" dołączył syn... Janusza Józefowicza! "SE" informuje, że 25-letni Kuba Józefowicz ma już za sobą pierwszy dzień na planie serialu.

Kuba dołączył do ekipy na początku tego tygodnia. Jego postać wzbudzi niemałe poruszenie wśród innych bohaterów. I na pewno nie będzie to epizod, tylko jedna z większych ról- w rozmowie z dziennikiem zdradziła osoba z produkcji "Mjm".

Wciąż nie wiadomo w życiu których bohaterów namiesza postać grana przez Kubę Józefowicza. Pozostaje nam więc czekać na jego pierwsze zdjęcia z planu "M jak miłość"!

Zobacz także

Zobacz także: "Nie byłem przygotowany na hejt" Mikołaj Roznerski chciał zniknąć z "M jak miłość"!

Syn Janusza Józefowicza dołączył do obsady "M jak miłość".

Reklama

Postać, w którą wcieli się Kuba Józewicz, ma mocno namieszać w życiu bohaterów serialu.

Reklama
Reklama
Reklama