Andrzej Grabowski żegna Paździocha
Grzegorz Gołębiowski
Seriale

"Świat według Kiepskich": wiadomo, kto zastąpi Mariana Paździocha. W serialu pojawi się... nowy Paździoch!

Wreszcie dobra wiadomość dla fanów serialu "Świat według Kiepskich"! W produkcji Polsatu pojawi się na stałe postać, która choć w pewnym stopniu zastąpi nieodżałowanego Mariana Paździocha. Sprawdźcie szczegóły!

Wreszcie dobra wiadomość dla fanów serialu "Świat według Kiepskich"! W produkcji Polsatu pojawi się na stałe postać, która choć w pewnym stopniu zastąpi nieodżałowanego Mariana Paździocha, granego przez zmarłego w ostatnich dniach stycznia Ryszarda Kotysa. Do obsady na stałe dołączy Sławomir Szczęśniak, grający syna Paździocha, Janusza. To popularny niegdyś satyryk, którego publiczność może kojarzyć z hitów lat 90.

Zobacz także: "Świat według Kiepskich": Serialowa Halinka Kiepska wspomina Ryszarda Kotysa. Jej słowa wyciskają łzy 

To był smutny rok... Odeszło tak wiele wybitnych postaci

Świat według Kiepskich: do serialu dołączy na stałe syn Paździocha

Po tragicznych doniesieniach o śmierci aktorów grających kluczowe dla serialu postaci, wydawało się, że bardzo ciężko będzie znaleźć pomysł, który wypełni powstałą po nich lukę. Zarówno grany przez Dariusza Gnatowskiego Arnold Boczek (aktor zmarł w październiku ub. roku), jak i Marian Paździoch - świetna aktorska kreacja Kotysa, to postaci właściwie niemożliwe do podrobienia. Pojawiły się nawet mocne głosy, że serial należy zakończyć. Scenarzyści i producenci postanowili jednak sięgnąć po inny pomysł. 

Janusz Paździoch, czyli nieślubny syn Mariana, pojawił się już w „Świecie według Kiepskich”. Grał dotąd jedynie epizody. Jak podaje "Super Express", po śmierci Ryszarda Kotysa, Sławomir Szczęśniak ma na stałe dołączyć do obsady serialu.

Będzie stałym lokatorem kamienicy przy ul. Ćwiartki 3 – potwierdza "Super Expressowi" osoba z produkcji.

A to znaczy, że Janusz prawdopodobnie wprowadzi się do mieszkania po ojcu i to on teraz będzie sąsiadem Kiepskich. Myślicie, że to dobry pomysł?

Sławomir Szczęśniak to satyryk znany niegdyś świetnie z takich hitów telewizyjnych jak "Za chwilę dalszy ciąg programu" z Wojciechem Mannem i Krzysztofem Materną, czy projektu "T-raperzy znad Wisły" - czyli rapowanej historii Polski. Przez wiele lat pracował w radiowej Trójce.

Sławomir Szczęśniak dołączy na stałe do obsady
East News

Nowe odcinki „Świata według Kiepskich” mają pojawić się już wiosną. Widzom z pewnością będzie bardzo brakowało tych dwóch cudownych aktorów i granych przez nich postaci:

Dariusz Gnatowski i Ryszard Kotys
East News

Zobacz także
Andrzej Grabowski żegna Paździocha

Andrzej Grabowski żegna Ryszarda Kotysa: "Panie Paździoch, nie był pan mendą"

Renata Pałys i Ryszard Kotys na planie Świata według Kiepskich

Na co zmarł Ryszard Kotys? Serialowa żona Paździocha zdradziła, jak wyglądały jego ostatnie chwile

 

Dariusz Gnatowski i Ryszard Kotys
East News
Newsy
Ryszard Kotys nie żyje, produkcja "Świata według Kiepskich" żegna serialowego Paździocha
Ryszard Kotys nie żyje, produkcja "Świata według Kiepskich" żegna serialowego Paździocha

Nie żyje Ryszard Kotys, uwielbiany przez widzów Marian Paździoch ze "Świata według Kiepskich" . Jak poinformował Polsat News, gwiazdor serialu zmarł w nocy ze środy na czwartek . Kotys od kilku lat zmagał się z ciężką chorobą.  Wiadomość o śmierci aktora poruszyła nie tylko fanów serialu, ale też wszystkich, którzy lubią polskie kino. 88-letni aktor przez 65 lat pracy zagrał w 150 filmach i ponad 40 serialach. Mogliśmy go odlądać m.in. w "Kingsajzie", "Rozmowach kontrolowanych", czy "Vabanku". Najbardziej kojarzony jest jednak z rolą Mariana Paździocha. Kotys w serialu grał jedną z kluczowych i najbardziej charakterystycznych postaci - najbliższego sąsiada Ferdka Kiepskiego, najpierw konkurującego z nim, z czasem coraz częściej trzymającego z sąsiadem sztamę. Mimo licznych awantur, można powiedzieć, że skazani na siebie są też przyjaciółmi. Czy po odejściu tak ważnej postaci pisze produkcja serialu? Zobaczcie wpis na oficjalnym profilu "Świata według Kiepskich". Zobacz także:   Ryszard Kotys nie żyje. Paździoch ze "Świata według Kiepskich" miał żonę... młodszą od jego syna! Jak to możliwe? Produkcja "Świata według Kiepskich" żegna Ryszarda Kotysa Krótko po informacji o śmierci Ryszarda Kotysa, na facebookowym profilu serialu "Świat według Kiepskich" pojawił się wpis. Produkcja pożegnała w nim aktora: Dziś w nocy po ciężkiej chorobie zmarł Ryszard Kotys, aktor filmowy i teatralny, reżyser i scenarzysta, aktor Wajdy, Kutza, Hasa, Holland i Machulskiego, twórca setek wspaniałych kreacji i historii a dla nas najlepszy (wbrew pozorom) przyjaciel Ferdka - Marian Janusz Paździoch.  Żegnaj! Pozostaniesz na zawsze w naszych sercach! A ten rok miał być lepszy! Ostatnie zdanie to nawiązanie do...

Bartosz Żukowski, aktor grający Waldusia Kiepskiego w serialu "Świat według Kiepskich"
Mat. prasowe
Seriale
Jak się zmienił Walduś Kiepski? Fanów "Świata według Kiepskich" zaskoczyła metamorfoza Bartosza Żukowskiego
Jak się zmienił Walduś Kiepski? Fanów "Świata według Kiepskich" zaskoczyła metamorfoza Bartosza Żukowskiego

Bartosz Żukowski ma w swoim aktorskim dorobku dziesiątki ról w wielu hitowych filmach i serialach. Jednak żadnej z nich nie zapamiętaliśmy tak dobrze jak Waldusia Kiepskiego ze "Świata według Kiepskich" .  To właśnie w roli syna Ferdka, dzielącego z ojcem zamiłowanie do alkoholu i piłki nożnej, pokochali go polscy widzowie. I tak zżyli się z jego wizerunkiem, że ostatnia zmiana wyglądu aktora może ich szokować. Jak dziś wygląda serialowy Walduś, czyli Bartosz Żukowski? Trzeba przyznać, że przeszedł dużą metamorfozę. Zobacz także:   "Świat według Kiepskich": wiadomo, kto zastąpi Mariana Paździocha. W serialu pojawi się... nowy Paździoch! Jak zmienił się Bartosz Żukowski, Walduś ze "Świata według Kiepskich"? Bartosz Żukowski wystąpił ostatnio w filmiku "Pogotowia dla Zwierząt". Organizacja, której jest wolontariuszem, zajmuje się ochroną zwierząt, tak przez upowszechnianie wiedzy o ich prawach, jak i bezpośrednie interwencje. O jednej z nich opowiedział właśnie Żukowski. Pod Łukowem udało się uratować dwa zagłodzone psy oraz klacz, której "mocno przerośnięte kopyta sprawiały ból i cierpienie". Czy wiecie w ilu domach w każdym mieście dochodzi codziennie do aktów znęcania się nad zwierzakami? - pyta aktor w filmiku. I odpowiada: - Tylko w tym roku (2020) członkowie stowarzyszenia odebrali ponad 2 tys. zwierząt ze względu na znęcanie się nad nimi przez właścicieli czy opiekunów. To porażająco wielka liczba.  Film z aktorem na YouTube wywołał mnóstwo komentarzy. Wielu widzów wspiera pomoc dla zwierzaków i cieszy się, że popularny aktor zaangażował się w tę akcję.  Cycu kochany jesteś Wielki!!! - piszą. Jednak wielu z nich zauważyło też wielką zmianę w wyglądzie...

Nina Terentiew żegna Ryszarda Kotysa, serialowego Paździocha
East News, Instagram
Newsy
Niezwykłe osobiste pożegnanie Ryszarda Kotysa. Nina Terentiew pisze: "W jego oczach dostrzegałam szczerość, dobroć..."
Niezwykłe osobiste pożegnanie Ryszarda Kotysa. Nina Terentiew pisze: "W jego oczach dostrzegałam szczerość, dobroć..."

Ta wiadomość poruszyła nie tylko fanów serialu "Świat według Kiepskich" . W czwartek dowiedzieliśmy się o śmierci Ryszarda Kotysa. Aktor miał 88 lat, od lat  zmagał się z licznymi chorobami.  Żegnają go fani jego talentu i koledzy z planu. Bardzo osobiste wspomnienie Kotysa zamieściła w sieci Nina Terentiew, dyrektor programowa Polsatu, stacji w której od 1999 roku mogliśmy oglądać telewizyjny hit z aktorem w jednej z głównych ról.  Był jedną z najważniejszych postaci w serialu i jak każdą ze swoich ról, tak i tę zagrał znakomicie - napisała Terentiew. Zobaczcie cały wpis poświęcony Ryszardowi Kotysowi. Nina Terentiew żegna Ryszarda Kotysa Sądząc z wpisu, który ukazał się na instagramowym profilu Polsatu, dyrektror stacji znała aktora świetnie: Rysio Kotys przez prawie 22 lata wcielał się w kultową postać Mariana Paździocha w serialu "Świat według Kiepskich". Aktor o wielkiej kulturze osobistej, kochany za skromność, serdeczność i bezkonfliktowość -  pisze Terentiew. Jak podkreśliła, scenarzyści serialu od początku wiedzieli, że tylko on może zagrać Mariana Paździocha w "Świacie według Kiepskich". Rysio stworzył nietuzinkową postać, którą zaskarbił sobie sympatię widzów i uznanie kolegów po fachu - pisze. Nazywa zmarłego wielkim aktorem. Podkreśla jednak, że mimo wielu zagranych ról, nie lubił być w centrum zainteresowania. Swoją skromnością, wielką klasą, charyzmą i ogromnym szacunkiem do pracy skupiał na sobie uwagę. W kontaktach osobistych zawsze w jego oczach dostrzegałam szczerość, dobroć i błysk humoru. Rysio bardzo lubił graną przez siebie postać Mariana Paździocha. Cieszył się, że widzowie pokochali tego bohatera, chociaż na pierwszy rzut oka nie...

Nasze akcje
wernisaż-12.-kalendarza-artystycznego-gedeon-richter
Newsy
Kobiety i astrologia inspiracją dla polskich artystów. Przedstawiamy 12. edycję Kalendarza Artystycznego
Współpraca reklamowa
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik