Renata Pałys i Ryszard Kotys na planie Świata według Kiepskich
East News
Seriale

"Świat według Kiepskich": Kto zastąpi Paździocha po śmierci Ryszarda Kotysa? Zaskakujący apel twórcy serialu

"Świat według Kiepskich": Kto zastąpi Paździocha po śmierci Ryszarda Kotysa? Zaskakujący apel twórcy serialu

28 października media obiegła smutna wiadomość o śmierci Ryszarda Kotysa. Aktor odszedł w wieku 88 lat, a ogromną sławę przyniosła mu rola Mariana Paździocha w "Świecie według Kiepskich". W mediach społecznościowych pojawiły się spekulacje na temat tego, kto zastąpi Ryszarda Kotysa i czy serial powinien być dalej kontynuowany. Jak informuje se.pl produkcja jest dalej nagrywana, a nowy sezon serialu na antenie pojawi się wiosną. Przez pandemię widzowie nie zobaczyli jesiennej edycji. Czy w nowych odcinkach serialu Paździocha zagra inny aktor?

Nie uwierzycie, ale oni naprawdę zagrali w "Świecie według Kiepskich"! Kożuchowska, Wodecki...

Kto zastąpi Paździocha po śmierci Ryszarda Kotysa? Zaskakujący apel twórcy serialu

Ryszard Kotys w serialu "Świat według Kiepskich" rolę Paździocha grał od 1999 roku. Widzowie zdążyli przez lata polubić postać sąsiada Ferdynanda Kiepskiego, który miał zawsze zaskakujące pomysły, dlatego trudno wyobrazić sobie, że w tę rolę mógłby wcielić się inny aktor.

Wszystko wskazuje na to, że podobnie jak w przypadku Boczka granego przez Dariusza Gnatowskiego nikt nie wcieli się też w postać Paździocha. Co prawda aktorzy wrócili już na plan i kręcony jest kolejny sezon serialu, ale coraz częściej pojawiają się głosy, że powinien zostać zakończony. 

Tego zdania jest główny twórca i jeden ze scenarzystów serialu Janusz Sadza. Mężczyzna w dosyć mocnych słowach pisze, że  "ten serial powinien być zakończony z honorem przez ATM kilkanaście lat temu". Scenarzysta dodaje też, że ze "Świata według Kiepskich" odeszło już wielu ważnych aktorów, co również przemawia za tym, aby zakończyć produkcję:

W moich planach scenariuszowych nie było nieobecności tych Wielkich Aktorów. Dziękuję Pani Krystyno, Bogusiu, Darku i... Ryśku kochany... Za wszystkie wspólne chwile. - czytamy na oficjalnym koncie Janusa Sadzy.

Będziecie nadal oglądać "Świat według Kiepskich"?

Zobacz także: "Świat według Kiepskich": Serialowa Halinka Kiepska wspomina Ryszarda Kotysa. Jej słowa wyciskają łzy

Dodam swoje skromne trzy grosze... DOŚĆ. Ten serial powinien być zakończony z honorem przez ATM kilkanaście lat temu....

Opublikowany przez Janusza Sadzę Czwartek, 28 stycznia 2021

 

 

East News

W serialu "Świat według Kiepskich" oprócz Dariusza Gnatowskiego  zabraknie też Ryszarda Kotysa. 

Dariusz Gnatowski nie żyje. Aktor zmarł w wieku 59 lat
East News

 

 

Dariusz Gnatowski nie żyje
Newsy
"Świat według Kiepskich": Kto zastąpi Dariusza Gnatowskiego w roli Boczka? Jest już kilka nazwisk
"Świat według Kiepskich": Kto zastąpi Dariusza Gnatowskiego w roli Boczka? Jest już kilka nazwisk

Dariusz Gnatowski zmarł 20 października w wieku 59 lat. Aktor ogromną popularność zdobył dzięki roli Boczka w serialu " Świat według Kiepskich ". Po nagłej śmierci gwiazdora przed produkcją pojawiło się trudne wyzwanie i muszą znaleźć następcę Dariusza Gnatowskiego. To nie będzie łatwe zadanie, bo widzowie "Świata według Kiepskich" od 21 lat przyzwyczaili się do tej samej postaci Arnolda Boczka. Komu uda się zmierzyć z tak trudnym wyzwaniem? Kto zastąpi Dariusza Gnatowskiego w roli Boczka? Dariusz Gnatowski w serialu "Świat według Kiepskich" grał w serialu od 1999 roku. Teraz inny gwiazdor będzie musiał podjąć wyzwanie i wcielić się w postać, którą do tej pory kreował aktor. "Super Express" podaje nazwiska pięciu aktorów, którzy mogą pojawić się w postać Arnolda Boczka. Pierwszym aktorem, który pojawił się na liście jest Witold Wieliński, znany z roli w serialu stacji Polsat "Pierwsza miłość". Kolejne znane nazwisko to Cezary Żak . Aktor cieszy się ogromną popularnością, a rola w serialu "Ranczo" zdecydowanie się do tego przyczyniła.  Pod uwagę brany też jest   Michał Piela , gwiazda serialu " Ojciec Mateusz ". Jak informuje dziennik decyzja produkcji ma zostać podjęta w najbliższych dniach. Co ciekawe na liście znalazły się też dwie gwiazdy, które  na co dzień nie są związane z branżą filmową. To Popek i Mariusz Pudzianowski. Propozycja zaskakująca i wydaje się najmniej prawdopodobna, ale ostateczną decyzję podejmuje produkcja! Kto Waszym zdaniem najlepiej sprawdziłby się w roli Boczka? Zobacz także:   Dariusz Gnatowski nie żyje. Serialowy Boczek ze "Świata według Kiepskich" zmarł w wieku 59 lat Cezary Żak i Michał Piela Popek i Mariusz Pudzianowski Do...

Dariusz Gnatowski w szarej koszulce i ciemnej marynarce
East News
Newsy
Kto zastąpi Dariusza Gnatowskiego w "Świecie według Kiepskich"? Produkcja zabrała głos!
Kto zastąpi Dariusza Gnatowskiego w "Świecie według Kiepskich"? Produkcja zabrała głos!

Niedawno "Super Express" opublikował listę potencjalnych kandydatów, którzy mogliby zastąpić Dariusza Gnatowskiego w roli Boczka w serialu " Świat według Kiepskich ". Znaleźli się na niej m.in. Cezary Żak, Michał Piela czy Popek. Te informacje skomentowała produkcja serialu i okazuje się, że serialowy Boczek nie zostanie zastąpiony innym aktorem!  Dariusz Gnatowski zostanie zastąpiony w "Świecie według Kiepskich"?  Dariusz Gnatowski w serialu "Świat według Kiepskich" w postać Arnolda Boczka wcielał się od 1999 roku. Ta rola przyniosła aktorowi ogromną popularność, a informacja na temat tego, że w jego postać miałby wcielić się inny aktor wywołała falę krytycznych komentarzy. Teraz na te spekulację odpowiedziała produkcja serialu: Absolutnie nie szukamy nowego Boczka. To brednie - powiedziała Anna Skowrońska, kierowniczka planu w rozmowie z serwisem Pomponik.pl Do tematu odniosła się również Marzena Kipel-Sztuka, która wspomniała o śmierci Krystyny Feldman, która też nie została zastąpiona w serialu: Myślę, że to wierutna bzdura. Gdy przed laty zmarła Krystyna Feldman, która w tym serialu grała Rozalię, nikim jej nie zastąpiono. Za to jej zdjęcie wisi na ścianie i dzięki temu Krysia wciąż żyje w "Świecie według Kiepskich - powiedziała  dla  "Twojego Imperium" Marzena Kipiel-Sztuka, znana z roli Haliny Kiepskiej. Sądzicie, że to dobra decyzja? Zobacz także:   Dariusz Gnatowski nie żyje. Przyczyny śmierci serialowego Boczka ze "Świata według Kiepskich" Dariusz Gnatowski nie żyje. Aktor zmarł w wieku 59 lat Serial "Świat według Kiepskich" cieszy się ogromną popularnością od lat.     

Dariusz Gnatowski
East News
Newsy
Pogrzeb Dariusza Gnatowskiego ze "Świata według Kiepskich". To będzie wyjątkowa uroczystość
Pogrzeb Dariusza Gnatowskiego ze "Świata według Kiepskich". To będzie wyjątkowa uroczystość

Dariusz Gnatowski zmarł w wieku 59 lat. Aktor znany z roli Boczka w serialu „ Świat według Kiepskich ” zmarła 20 października, a jako przyczynę śmierci gwiazdora podano zapalenie płuc i ciężką niewydolność oddechową. Dariusz Gnatowski od wielu lat zmagał się z poważnymi problemami zdrowotnymi m.in z cukrzycą typu 2, o której otwarcie mówił. Aktor przez lata zdobył ogromna sympatię widzów, a informacja o śmierci gwiazdy "Świata według Kiepskich" wstrząsnęła nie tylko światem aktorskim, ale również jego fanami. Znana jest już data pogrzebu Dariusza Gnatowskiego. Na jakich zasadach zostanie pochowany aktor w czasie pandemii koronawirusa? Kiedy i gdzie odbędzie się pogrzeb Dariusza Gnatowskiego? W związku z rosnącą liczbą zakażeń koronawirusem cała Polska została objęta czerwoną strefą, a ograniczenia pojawiły się w każdej dziedzinie życia, również podczas pogrzebów. To oznacza, że Dariusza Gnatowskiego nie będą mogli pożegnać przyjaciele i fani, a jak informuje se.pl aktor będzie pochowany w Krakowie na początku listopada podczas uroczystości rodzinnej. Jednak wcześniej w intencji zmarłego Dariusza Gnatowskiego zostanie odprawiona msza w Bazylice Michała Archanioła w Krakowie. Taką informację na swojej stronie opublikował Teatr STU,  z którym aktor był związany:  Msza św. w intencji zmarłego odbędzie się w Bazylice Świętego Michała Archanioła - Sanktuarium Męczeństwa Świętego Stanisława w Krakowie na Skałce, ul. Skałeczna 15 30 października 2020 roku o godz. 17.00 - czytamy na oficjalnej stronie scenastu.pl. Zobacz także:   Dariusz Gnatowski nie żyje. Przyczyny śmierci serialowego Boczka ze "Świata według Kiepskich" Dariusz Gnatowski nie żyje . Aktor zmarł w wieku 59 lat   Aktor przez wiele lat grał w...

Nasze akcje
Strefa luksusu

Marzysz o sielsko-anielskim relaksie? Znajdziesz go w hotelu Bania!

Partner
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner