Joanna Kulig odchodzi z serialu "O mnie się nie martw"! Aktorka na swoim Instagramie nagrała filmik dla wszystkich fanów tej hitowej już produkcji, na którym żegna się z rolą Igi Małeckiej i dziękuje wszystkim za wspólne 4 lata spędzone przed telewizorem. W jaki sposób jej bohaterka zniknie z serialu? Wiemy!

Reklama

Śmierć Igi Małeckiej w "O mnie się nie martw"

Joanna Kulig od kilku miesięcy przebywa w USA. To tam urodziła swoje pierwsze dziecko, syna Janka. Ale co najważniejsze - po sukcesie "Zimnej wojny" z jej udziałem, polska gwiazda otrzymuje mnóstwo ciekawych propozycji zawodowych, a więc ma możliwość zrobienia międzynarodowej kariery. Z serialem TVP jest jej po prostu nie po drodze. W postać Igi Małeckiej wcielała się przez 9. sezonów, czyli ponad 4 lata. Przyszedł jednak czas na zmiany!

Bardzo dziękuję za wspólne 9 sezonów „O mnie się nie martw”. Bardzo zżyłam się z Igą Małecką, do dziś wychodząc na zakupy ludzie często witają mnie: „Cześć kochana Iguniu” […] Bardzo dziękuję, że byliście ze mną przez te 4 lata. Serial będzie kontynuowany dalej, bądźcie z nami, bo to wielki sukces - 10 sezon! - powiedziała Joanna Kulig.

Co się stanie z jej postacią? Jak donosi Super Express Iga Małecka zginie w wypadku samochodowym:

Śmierć przyszła w dniu, w którym Iga po długim pobycie na Mazurach stęskniona wracała do rodziny. Niestety Marcin (Stefan Pawłowski) nigdy nie doczekał się jej powrotu. Gdy w drodze do Warszawy Małecka natknęła się na wypadek samochodowy, z narażeniem życia próbowała pomóc jego ofiarom. Niestety w trakcie akcji ratunkowej sama straciła życie - czytamy.

Nowy sezon serialu rozpocznie się 1,5 miesiąca po tragicznym zdarzeniu. Rodzina Małeckiej będzie pogrążona w żałobie, zwłaszcza Marcin, który zostanie samotnym ojcem Helenki, Oliwki i Zbyszka. "O mnie się nie martw" emitowany jest w każdy piątek o godzinie 20:45 w TVP 2. Będziecie oglądać ten serial bez Joanny Kulig?

Zobacz także

Joanna Kulig odchodzi z serialu "O mnie się nie martw"!

Będziecie za nią tęsknić?

Dla fanów nagrała filmik!

Reklama

Zobacz także: Magda będzie wychowywała córki Kingi? Zamiana ról w "M jak miłość"!

Reklama
Reklama
Reklama