Inga z "Przyjaciółek" na randce z Maksem w 149. odcinku Małgorzata Socha jako Inga bierze ślub ślub Ingi w Przyjaciółkach Małgorzata Socha w sukni ślubnej Małgorzata Socha w suknie ślubnej od Violi Piekut
Małgorzata Socha i Anita Sokołowska spotkały się na planie filmowym
Instagram

Kilka dni temu Małgorzata Socha opublikowała zaskakujące zdjęcia z planu, na których miała na sobie suknię ślubną. Wszyscy zaczęli podejrzewać, że bohaterka, w którą wciela się w "Przyjaciółkach", czyli Inga weźmie w końcu ślub w 14. sezonie. Jakby tego było mało, na zdjęciach pojawiła się Anita Sokołowska, czyli serialowa Zuza. Niestety, szybko okazało się, że gwiazdy przypadkiem spotkały się na planie, a ślubna kreacja to część charakteryzacji Małgorzaty Sochy do jej nowego filmu "Jak poślubić milionera". Tymczasem jednak teraz na profilu aktorki znów pojawiło się zdjęcie w sukni ślubnej i tym razem prawdopodobnie już pochodzi z planu "Przyjaciółek"! Zobaczcie więcej poniżej!

1/5
Inga z "Przyjaciółek" na randce z Maksem w 149. odcinku
Mat. prasowe

Inga jednak wyjdzie za mąż? Chyba wszyscy na to czekają! Serialowa bohaterka nieustannie wiążę się z nieodpowiednimi facetami i choć marzy o ślubie i pełnej rodzicie, to nie udaje jej się tego marzenia zrealizować. Wydawało się, że Robert będzie tym jedynym, ale stało się inaczej. Teraz Inga spotyka się z Maksem, któremu zależy tylko na seksie. Czy to się zmieni w 14. sezonie?

2/5
Małgorzata Socha jako Inga bierze ślub
Instagram

Gdy do sieci trafiły zdjęcia Ingi w sukni ślubnej, można było pomyśleć, że serialowa bohaterka naprawdę wyjdzie za mąż. A może rzeczywiście tak będzie? Teraz Małgorzata Socha po raz kolejny wrzuciła zdjęcie w sukni ślubnej i w towarzystwie Anity Sokołowskiej, czyli serialowej Zuzy!

 

3/5
ślub Ingi w Przyjaciółkach
Instagram

Nowe zdjęcie aktorka podpisała jedynie słowami "wedding vibes" i oznaczyła koleżankę z planu, nie dając do zrozumienia, skąd pochodzi to zdjęcie. Tym razem jednak wiele wskazuje na to, że to scena z 14. sezonu "Przyjaciółek"! 

4/5
Małgorzata Socha w sukni ślubnej
Instagram

Dlaczego tak sądzimy? Spójrzcie tylko na Zuzę - jest wystylizowana na wesele, a więc gra w scenie ślubu bohaterki Małgorzaty Sochy. Nie mogą to być więc zdjęcia z "Jak poślubin milionera", ponieważ w tej produkcji Anita Sokołowska się nie pojawi.

5/5
Małgorzata Socha w suknie ślubnej od Violi Piekut
Instagram

Jak myślicie, czy Inga faktycznie w końcu weźmie ślub? I to z Maksem?! A może znajdzie zupełnie innego mężczyznę? Czy waszym zdaniem Inga i Maks w ogóle do siebie pasują?

Więcej na temat Przyjaciółki