Inga z "Przyjaciółek" na randce z Maksem w 149. odcinku Małgorzata Socha w suknie ślubnej od Violi Piekut Małgorzata Socha w sukni ślubnej Małgorzata Socha i Anita Sokołowska spotkały się na planie filmowym
Małgorzata Socha jako Inga bierze ślub
Instagram

Wielkimi krokami zbliża się 14. sezon "Przyjaciółek". Wierni fani produkcji z pewnością już odliczają dni do premiery pierwszego odcinka i w ogóle nas to nie dziwi, bo gwiazdy regularnie chwalą się zdjęciami z planu i podsycają ciekawość. Z fotografii wynika, że 14. sezon dostarczy nam sporą dawkę emocji. Tym razem na profilach Małgorzaty Sochy, czyli serialowej Ingi i Anity Sokołowskiej, czyli Zuzy, pojawiły się zaskakujące zdjęcia z.. salonu sukien ślubnych! W roli przyszłej panny młodej występuje Małgorzata Socha. O co chodzi? Czyżby Inga brała ślub z Maksem w 14. sezonie "Przyjaciółek"?! Przeczytajcie więcej poniżej. 

 

1/4
Inga z "Przyjaciółek" na randce z Maksem w 149. odcinku
Mat. prasowe

Życie uczuciowe Ingi w "Przyjaciółkach" jest wyjątkowo burzliwe. Mogłoby się wydawać, że to Zuza najczęściej wdaje się w kolejne romanse, jednak to właśnie Inga miała najwięcej partnerów. Oczywiście jej tego nie wypominamy! Wiemy natomiast, jak bardzo Inga chciałaby w końcu znaleźć prawdziwą miłość. W 13. sezonie zaczęła spotykać się jednak z Maksem, który od początku postawił sprawę jasno - zależy mu wyłącznie na relacji "friends with benefits", czyli przyjaźni połączonej z seksem. Inga zgodziła się na ten układ, ale zaczęła marzyć o czymś więcej! Czy jej marzenia spełnią się w 14. sezonie?

2/4
Małgorzata Socha w suknie ślubnej od Violi Piekut
Instagram

Już wspomnieliśmy, że na profilach Małgorzaty Sochy i Anity Sokołowskiej pojawiły się zaskakujące zdjęcia Ingi w suknie ślubnej. Na fotografiach serialowa bohaterka ma sobie piękną kreację od Violi Piekut, a Zuza w nietypowym dla siebie looku robi jej zdjęcia. Ups, okazuje się, że nie wszystko jest takie, jak się wydaje!

 

3/4
Małgorzata Socha w sukni ślubnej
Instagram

Niestety, fanów Ingi musimy zmartwić - zaskakujące zdjęcia gwiazd "Przyjaciółek" nie pochodzą z planu serialu! Jak się okazuje, Małgorzata Socha i Anita Sokołowska zupełnie przypadkowo spotkały się na planie filmu "Jak poślubić milionera", w którym Małgorzata Socha gra główną rolę! W produkcji biorą również udział Małgorzata Foremniak, Mikołaj Roznerski, Janusz Chabior, Michał Malinowski, Katarzyna Kwiatkowska, a także sama... Justyna Steczkowska! 

4/4
Małgorzata Socha i Anita Sokołowska spotkały się na planie filmowym
Instagram

Czujni fani natychmiast zwrócili uwagę na fakt, że zdjęcia nie mogą pochodzić z planu "Przyjaciółek", bo... Zuza nigdy nie pokazałaby się w takiej stylizacji! 

A mi się wydaje, że to nie jest Inga bo Zuza nigdy nie była w takim ubraniu zazwyczaj raczej elegsncka i w szpilkach 

 i mi się tak wydaje... może to w ogóle jakiś inny serial.. - komentują fanki.

To oczywiście nie oznacza, że Inga nie ułoży sobie życia u boku Maksa. Jak myślicie?